×

Przyjaciółki (odc. 170): Ślubna sesja Julki Strzeleckiej. Co za fotki

Julka Strzelecka (Nicole Bogdanowicz) w ostatnim odcinku Przyjaciółek, stanie na ślubnym kobiercu. A żeby tradycji stało się zadość, aktorka wzięła też udział w ślubnej sesji. Zobaczcie efekty! 

W 170 odcinku Przyjaciółek (emisja w czwartek 28.11.2019 w Polsacie) Julka zostanie żoną Antka (Maciej Zychowicz). Przed ceremonią nie obejdzie się bez trudnych rozmów i kilku poważnych problemów. Na szczęście uczucie zwycięży! Zakochani powiedzą sobie sakramentalne tak w pięknych okolicznościach przyrody. Na miejscu balować będą ich bliscy – w tym także przyjaciółki matki panny młodej.

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Po ceremonii odbędzie się wcale nie tak skromne wesele, a to wszystko zobaczymy już dzisiaj na ekranie Polsatu. Będziecie oglądać?

Musicie też wiedzieć, że Nicole Bogdanowicz, która w serialu wciela się w rolę Julki, wzięła udział także w ślubnej sesji. To już niemal tradycja, by państwo młodzi pozowali w uroczystych strojach. To niezapomniana pamiątka z najważniejszego dnia w życiu.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Te fotki trafiły właśnie na oficjalny profil serialu Przyjaciółki. Nie wiadomo, czy te ujęcia zobaczymy także w finałowym odcinku. Warto się więc im przyjrzeć!

Może Cię zainteresować