Przyjaciółki (odc. 170): Patrycja Kochan odnajdzie ojca Klary? Zaskakujący finał sezonu!

Już w najbliższy czwartek w Polsacie zobaczymy ostatni odcinek Przyjaciółek 14. Co wydarzy się w finałowym odcinku? Wiemy!
Przyjaciółki (odc. 170): Patrycja Kochan odnajdzie ojca Klary? Zaskakujący finał sezonu!

Co za emocjonująca końcówka sezonu Przyjaciółek dla jednej z nich! Patrycja Kochan (Joanna Liszowska) dowie się, że ojcem małe Klary (Maja Śliwińska) nie jest ani Wiktor (Paweł Deląg), ani tym bardziej Adam (Jan Wieczorkowski). Czy kiedykolwiek odnajdzie ojca dziewczynki, którą tak pokochała i chce zatrzymać? Bo teoretycznie nie może – z punku widzenia prawa jest dla maleńkiej zupełnie obcą osobą… Czy w związku z tym będzie musiała ją oddać?

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

W finale 14 sezonu serialu Przyjaciółki, w odcinku 170 (emisja w czwartek 28.11.2019 w Polsacie), Patrycja i jej koleżanki upewnią się, że Adam, podobnie jak Wiktor nie jest ojcem Klary. Kto zatem jest jej ojcem? Matka Klary (Roma Gąsiorowska) nie żyje. Tylko jeśli Kochan znajdzie ojca, będzie mogła adoptować legalnie dziewczynkę

– Adam właśnie dzwonił. Odebrał wyniki badań DNA – wyzna Patrycja „Przyjaciółkom” w ostatnim odcinku sezonu dodając, że nie jest on biologicznym ojcem Klary!

– To kto nim jest? – zapyta Zuza (Anita Sokołowska).

– No właśnie…

– Czyli był jeszcze ktoś trzeci z kim Wiki się przespała... – rzuci sugestię Inga (Małgorzata Socha). – Ale może to jest pomyłka?

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

– No jak, pomyłki raczej się nie zdarzają

– Ojciec nieznany, może nim być każdy! Nawet ktoś, kto tutaj teraz jest! – stwierdzi Patrycja.

– Nie wygłupiaj się – Zuza będzie nieco zniesmaczona.

– To nigdy się nie dowiemy? – zapyta Inga.

– Wiki raczej zabrała tę tajemnicę ze sobą do grobu – skwituje sprawę Kochan.

Patrycja stanie przed nie lada zadaniem. Albo musi odnaleźć prawdziwego ojca dziewczynki, albo znaleźć jakąś sztuczkę prawną, by zagwarantować sobie adopcję Klary. Oby nie było tak, że dziewczynka trafi do ośrodka adopcyjnego. Bo przecież Patrycja nie jest jej opiekunem prawnym i nie może w jej imieniu decydować o niczym – nawet o leczeniu czy zapisaniu Klary do przedszkola.

Zobacz: Joanna Liszowska szczerze o roli Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”: „Nie rozumiem jej”


×
×