Przyjaciółki (odc. 166): Wiktor oświadczy się Patrycji! Kochan znów wyjdzie za tyrana? [ZWIASTUN]

W serialu Przyjaciółki Wiktor (Paweł Deląg) to wyjątkowo perfidny typ. Jest agresywny i manipuluje ludźmi. Czy Kochan zgodzi się znów zostać jego żoną?
Przyjaciółki odcinek 166, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

W Przyjaciółkach Patrycja i Wiktor wiele razem przeszli. Ale gdyby Kochan wiedziała z kim się zadaje, pewnie urwała by kontakt na samym początku znajomości. Sprawy zaszły jednak za daleko. Jeleński został jej mężem, choć wcześniej dał się ponieść agresji i uderzył ukochaną. W ramach protestu przyjaciółki Patrycji nie pojawiły się na ceremonii. Kochan jednak nie wiedziała, że Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska) mają rację…

Zobacz: Julka z serialu „Przyjaciółki” w końcu będzie szczęśliwa. Romantyczny Antek pokocha ją i jej synka!

Związek szybko się posypał. Wiktor okazał się brutalem. Rozstali się, ale toksyczna miłość wróciła do Patrycji jak bumerang.

W 166 odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 31.10.2019 w Polsacie) Jeleński posunie się do kolejnego podstępu. Gdy Kochan będzie gotowa wykreślić go ze swojego życia, on wyciągnie pierścionek zaręczynowy!

– Uparłaś się, żebyśmy siedzieli w samochodzie. Ok. Wyjdziesz za mnie? – zapyta prawnik.

– Wiktor, co to jest?

– Jestem gotowy, żebyśmy ponownie byli małżeństwem.

– Teraz?!

– Teraz. Ja wiem, że popełniłem błąd, ale to był jeden raz, bez znaczenia. Jesteś dla mnie najważniejsza i chcę, żebyś była ze mną przez całe życie – powie manipulator.

– Ty chyba jesteś nienormalny! Przypierasz mnie do muru, ty wiesz co to jest?! To jest szantaż, po prostu!

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 165): Anka Strzelecka ucieknie w pracę. Po śmierci syna znów zajmie się prawem. A co z Pawłem?

Czy Patrycja kolejny raz ulegnie tyranowi? Tym razem już chyba nie będzie aż taka głupia. O wszystkim przekonamy się jednak w najbliższy czwartek. Pamiętajcie, że Kochan nie wyobraża sobie życia bez maleńkiej Klary, która jest dla niego jak córka.

Zobacz zwiastun:

Zobacz: Andrzej z „Przyjaciółek” prywatnie. Adam Adamonis opowiedział o swoim życiu uczuciowym


×
×