×

Przyjaciółki (odc. 169): Poważny wypadek Patrycji i Klary. Dziewczynka będzie potrzebowała przeszczepu!

Co wydarzy się w kolejnym odcinku Przyjaciółek? Patrycja (Joanna Liszowska) postanowi uciec jak najdalej od Wiktora (Paweł Deląg), ale wyrządzi tym wielką krzywdę Klarze (Maja Śliwińska). Poznajcie szczegóły tragedii.

W 169 odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 21.11.2019 w Polsacie) Patrycja postanowi raz na zawsze odciąć się od Wiktora. Zabierze mu także córkę, bo czuje, że to przy niej Klarze będzie lepiej – kocha ją w końcu jak własne dziecko.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 168) Porwanie Klary! Patrycja zrobi wszystko, żeby odebrać Wiktorowi dziecko

Niestety tragiczny zbieg okoliczności i nieporozumienie na drodze sprawi, że dojdzie do koszmarnej w skutkach stłuczki. Patrycja wyjdzie z tego cało, ale dziewczynka będzie potrzebowała natychmiastowej pomocy lekarzy. Sprawa będzie na tyle poważna, że na miejsce od razu przyjedzie Wiktor. Tylko on jako ojciec dziecka będzie mógł dowiedzieć się szczegółów o jej stanie zdrowia. Lekarz nie będzie owijać w bawełnę:

Córka doznała urazu okolicy lędźwiowej. Z kręgosłupem jest wszystko w porządku, ale mamy kłopot z nerkami. Jedna uległa stłuczeniu i przestała pracować. Aktualnie córka jest dializowana i czekamy aż nerka podejmie pracę. Jeśli nie, optymalnym rozwiązaniem byłby przeszczep rodzinny – usłyszy Jeleński.

Teraz sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Prawnik przecież nie ma pewności, że Klara jest jego córką. Raz przespał się z Wiką (Roma Gąsiorowska) i nie wiadomo, czy akurat tej nocy kobieta zaszła w ciążę.

Przyjaciółki odcinek 166, Wiktor (Paweł Deląg)

Przyjaciółki odcinek 166, Wiktor (Paweł Deląg)

Zobacz jeszcze: Przyjaciółki (odc. 168): Rozstanie Zuzy i Janka. Głowacki zostawi ją bez grosza!

Oddałbym życie za Klarę. Żeby przeszczep rodzinny się udał, trzeba mieć pewność, że to ja jestem ojcem. Nie możemy zwlekać, żeby potem nie okazało się, że jest za późno. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

Wiktor zdecyduje się więc na badania DNA. Jaki będzie wynik? Czy Klara jest jego dzieckiem? Jeleński będzie załamany!

„We wszystkich znalezionych markerach nie odnaleziono zgodności pomiędzy DNA badanego domniemanego ojca, a profilem DNA, badanego dziecka” – przeczyta w odebranych wynikach badań.

Załamana będzie także Patrycja. Dziewczynka potrzebuje nagłej pomocy. Chodzi o jej życie! Poza tym, jeśli Wiktor nie jest jej biologicznym ojcem, to Patrycja teoretycznie jest dla niej kimś kompletnie obcym! Czy jakimś cudem Kochan uda się namówić Adama (Jan Wieczorkowski), by wykonał badania DNA i uratował Klarę? Jeśli nie Wiktor jest ojcem maleńkiej dziewczynki, to na 99% jest nim właśnie mąż niewiernej Wiki!

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

[wp_quiz id=”816″]

Może Cię zainteresować