Patrycja z „Przyjaciółek” wynajmie detektywa! Nakryje Wiktora na zdradzie? Coś jest na rzeczy!

Przed nami długo wyczekiwany 14. sezon Przyjaciółek. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) znów wciągną nas w swój świat. Co dokładnie się wydarzy?
Przyjaciółki, Patrycja (Joanna LIszowska)

W 14. sezonie serialu Przyjaciółki każda z bohaterek będzie miała poważne problemy. Te miłosne dopadną tym razem Patrycję. Kochan będzie podejrzliwa do tego stopnia, że wynajmie detektywa, by przekonać się, czy jej mąż nie ma przypadkiem romansu!

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zacznie się niewinnie. Patrycja i Wiktor (Paweł Deląg) zatrudnią opiekunkę dla Mikołaja i Klary. Właśnie tak w ich życiu pojawi się prostytutka Kalina. Oczywiście zatroskani rodzice nie będą mieli pojęcia, że zatrudniają panią lekkich obyczajów.

Flirciara nie bez powodu wpadnie w oko Jeleńskiemu. Doskonale przecież wie, jak owinąć sobie płeć przeciwną wokół palca! Kalina użyje kilku sztuczek, by zawrócić pracodawcy w głowie. Minie trochę czasu nim Patrycja zorientuje się, co jest na rzeczy. Momentem przełomowym będzie wieczór, podczas którego prawnik zacznie skarżyć się na brak namiętności w związku. Niedługo później zacznie wydzielać żonie pieniądze!

Przyjaciółki odc. 156, Wiktor

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

Kochan uzna, że miarka się przebrała i postanowi śledzić każdy krok partnera. Co odkryje detektyw? O tym przekonamy się już jesienią w Polsacie. Czekacie na nowe odcinki serialu Przyjaciółki?

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!


×
×