Największa zagadka „Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł nie umrze, ale Anka nie poradzi sobie z jego nowym wcieleniem

Zwiastun 14 sezonu Przyjaciółek wskazywał na to, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie przeżyje samolotowego wypadku. Na szczęście Strzelecki wróci do domu, cały - ale czy zdrowy?

W 158 odcinku Przyjaciółek Paweł wsiadł do samochodu lecącego do Paryża. Tak chciał zrobić żonie romantyczną niespodziankę – tyle, że ona nie dotarła na pokład. Informacje z mediów były przerażające. Wśród pasażerów miało być aż osiem ofiar śmiertelnych! Czy Paweł okaże się jedną z nich?

Zobacz: Przyjaciółki. Anka nie poradzi sobie z tragiczną śmiercią Pawła. Zwiastun 14 sezonu wszystko zdradził! [WIDEO]

Na szczęście nie! W premierowym sezonie Przyjaciółek dowiemy się, że Paweł cudem przeżył. Mężczyzna wróci do domu, ale już nigdy nie będzie sobą. Powód? Częste napady agresji zmienią go nie do poznania. Anka przestanie sobie z tym radzić. W 160 odcinku Przyjaciółek (emisja w czwartek 12 września) zaproponuje mężowi – a raczej zażąda – by wybrał się na terapię. Strzelecka nawet sama zapisze go do psychologa. Pytanie tylko, czy Paweł zjawi się w gabinecie?

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Z przecieków wiadomo też, że Anka znów zacznie pić. Najwyraźniej nowa sytuacja wytrąci ją z równowagi. Z Pawłem nigdy nie miała lekkiego życia, ale teraz Strzelecki zgotuje jej prawdziwe piekło na ziemi. Mężczyzna będzie prowodyrem wielu domowych awantur, a to zacznie męczyć wszystkich domowników. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak potoczą się losy Anki i Pawła w jesiennych odcinkach Przyjaciółek. Też będziecie oglądać?

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×