Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu „Przyjaciółki”! Kosztują grosze!

Ostatnie zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki niektórych mogło rozbawić. Zwłaszcza tych, którzy przywiązują wielką wagę do mody. Teraz już wiemy skąd pochodzą stylizacje gwiazd. Sprawdźcie!
Przyjaciółki, Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)

Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowskazawsze wyglądają dobrze. To zasługa ich samych, ale też oczywiście stylistek z Przyjaciółek. Każda stylizacja jest przecież dokładnie zaplanowana, obmyślana i celowa. Nie ma co liczyć na modową wpadkę! No, może poza tym jednym wyjątkiem.

Dwa dni temu aktorki opublikowały zdjęcie w strojach, które kompletnie nie pasują ich serialowym wcieleniom. Co to w ogóle ma być? Szykowały się na imprezę w stylu lat 90.?

Tajemnica rozwiązana. Aktorki odgrywały sceny szalonych zakupów w lumpeksie. Wspaniale! Jeśli szperałyście kiedyś w second handach to dobrze wiecie, że można tam upolować prawdziwe perełki. Inga, Zuza, Anka i Patrycja z pewnością miały ubaw po pachy robiąc tam wspólne zakupy.

Scenka nie umknęła uwadze serialowej Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Aktorka jako jedna z pierwszych skomentowała zdjęcie Małgorzaty Sochy:

„Kochane moje ❤️❤️❤️ Widzę, że lata pracy nad Wami nie poszły na marne i w końcu umiecie się ubrać ????”

Dorotka słynie przecież z wyszukanych stylizacji i choć jest bardzo zamożną kobietą to przyznajcie – czasem wygląda, jakby sama świeżo wróciła z lumpeksu, prawda? Po prostu ma styl jedyny w swoim rodzaju!

Czujniejsi widzowie dopatrzyli się jednak, że sukienka, którą serialowa Inga ma na sobie na tym zdjęciu jest z Zary. Wygląda więc na to, że producenci serialu wykorzystali letnie wyprzedaże i umieścili w ekranowym lumpeksie jednak same markowe ciuchy.

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?

Zobacz: Wielkie stylowe metamorfozy gwiazd „Przyjaciółek”! Tak Inga, Anka, Patrycja i Zuza będą wyglądać w nowym sezonie!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” w “Przyjaciółkach”: tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Wiecie, o kogo chodzi?


×
×