Zuza znów będzie cierpieć! Producenci „Przyjaciółek” nie są dla niej łaskawi. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Zuza (Anita Sokołowska) z Przyjaciółek przeszła przez piekło. To jednak nie znaczy, że w nowych odcinkach producenci dadzą jej nacieszyć się rodzinnym szczęściem. Co wydarzy się w 14 sezonie serialu?
Zuza znów będzie cierpieć! Producenci "Przyjaciółek" nie są dla niej łaskawi. Co się wydarzy?

W serialu Przyjaciółki każda z głównych bohaterek wiele przeszła. Patrycja (Joanna Liszowska) wyszła za mąż i szybko została wdową. Potem związała się z tyranem! Inga (Małgorzata Socha) ma na swoim koncie wiele zawodów miłosnych i nadal nie znalazła tego jedynego. Na dodatek samotnie wychowuje dwie córeczki. Anka (Magdalena Stużyńska)… Ta to dopiero ma cyrk na kółkach. Troje dzieci, wnuk i mąż, który najbardziej daje jej popalić.

Los nie rozpieszcza także Zuzy. Przebojowa i ambitna brunetka musiała zmierzyć się ze śmiertelną chorobą, którą cudem pokonała wyjeżdżając na eksperymentalną terapię do USA. A co dalej wydarzy się w jej życiu?

Choć scenariusz 14. sezonu Przyjaciółek wciąż jest dla nas tajemnicą, to aktorka wiele zdradziła na swoim profilu na Instagramie. Anita Sokołowska dała do zrozumienia, że Zuza znów będzie miała gorsze dni. Na szczęście to tylko niegroźny, choć wyjątkowo dokuczliwy kac!

To jednak nie koniec. W życiu Zuzy i jej męża Janka (Marek Bukowski) pojawi się Igor (Stefan Pawłowski). Młodszy brat Głowackiego także będzie mógł namieszać w jego małżeństwie, które jak pamiętacie wisi raczej na włosku. Czy Markiewicz zdradzi Janka z jego własnym bratem? O tym przekonamy się dopiero jesienią, gdy Polsat wyemituje nowe odcinki Przyjaciółek. My już nie możemy się doczekać!

Zobacz: Stefan Pawłowski nowym bohaterem „Przyjaciółek”. Igor niszczy małżeństwo Zuzy i Janka?!

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!


×
×