Najwięksi przystojniacy polskich seriali. Nie tylko Mikołaj Roznerski kradnie serca fanek

Myślicie, że tylko zagraniczni serialowi przystojniacy rozpalają wyobraźnię polskich fanek? Nic bardziej mylnego! Oto nasz ranking najprzystojniejszych polskich aktorów serialowych! 
Filip Bobek, Tomasz Ciachorowski, Mikołaj Roznerski

Filip Bobek

Ponoć ma za dużo pracy, by pomyśleć na poważnie o swoim życiu uczuciowym. A ten przystojniak znany przede wszystkim dzięki BrzydUli i Prosto w serce ma już 38 lat. Obecnie wciela się w postać doktora Molendy – lekarza dawniej współpracującego z mafią w Na dobre i na złe, dzięki czemu grono jego fanek nie topnieje. Prywatnie filip oprócz talentu aktorskiego ma jeszcze jeden. To znakomity fotograf. Rezultaty jego starań chętnie pokazuje na swoim Instagramie.

Tomasz Ciachorowski

Pokochaliśmy go najpierw za rolę w telenoweli Majka, gdzie grał przystojnego architekta zakochanego w przypadkowo zapłodnionej dziewczynie. Potem zagrał przerażającą rolę w M jak miłość, gdzie wcielał się w wyjątkowego psychopatę. Kiedy w tym serialu go uśmiercono, został rolę w Na dobre i na zle. Ma liczne grono wielbicielek. Ale jego serce obecnie zajmuje jedna jedyna: suczka Rejczel…

 

Zobacz: Anita Sokołowska chce odejść z „Przyjaciółek”?! Jest znudzona rolą

Tomasz Ziętek

Ten młody aktor jest bardzo podlony do Dawida Ogrodnika. Iz tego tytułu udało mi się nawet zagrać jego brata w filmie Cicha noc. Tomasz to też nasz serialowy towar eksportowy zagrał bardzo dużą rolę w serialu BBC Świat w ogniu. Wiedzieliśmy go też w wyrazistej roli w serialu Odwróceni. Ojcowie i córki. Jest 30-latkiem z dużą charyzmą i wdziękiem. W 2020 wchodzi do kin film z ego udzialem – Orzeł, gdzie gra jedną z głównych ról. Na pewno zwraca uwagę na piękne koleżanki z planu” – Elizę Rycembel oraz Zofię Wichłacz.

Michał Mikołajczak

Wyspecjalizował się w rolach serialowych prawników. Kilka lat temu rozczulał damską część widowni Prawa Agaty Dziś jest „tym złym” w Na Wspólnej. Bardzo chroni swoje życie prywatne, ale zdradza, że nie raz dostawał propozycje matrymonialne od fanek. Żadnej nie lekceważy a na listy miłosne grzecznie odpisuje.

 Czytaj: Gorący seks w „M jak miłość”! Werner zakocha się w Agacie?

Mikołaj Roznerski

Męski urok Mikołaja zapewnił mu grono fanek i to nie tylko dlatego, że gra w M jak miłość. Niestety dla fanek, ma już dziewczynę. Adriana Kalska to także jego serialowa partnerka. To z nią zamierza wziąć ślub, choć wcześniej był związany z wieloma sławnymi i pięknymi kobietami, m.in. Marceliną Zawadzką czy Martą Juras, z którą ma syna – ośmioletniego Antoniego.


×
×