Psychol Artur omota psychiatrę. Daria z „M jak miłość” zostanie wspólniczką mordercy!

Jest chyba znacznie lepszym fachowcem od zaburzeń niż jego własna lekarka. W M jak miłość po wakacjach, zobaczymy, jak koncertowo Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) wykiwał wszystkich, włącznie ze znajomą panią doktor.
M jak miłość - Artur i Daria

W M jak miłość Artur, po znalezieniu się się na wolności, zwiąże się ze swoją lekarką, Darią (Ewelina Gnysińska). Tak zmanipuluje zapatrzoną w niego kobietę, że psychiatra zrobi wszystko, co tylko psychopata Skalski jej każe! W 1452. odcinku M jak miłość, który zobaczymy już 2 września w TVP 2 okaże się, że Artur ukrywa się właśnie u lekarki. Oczywiście nakłamał wszystkim, ciotce (Agata Rzeszewska) i kuzynowi, że zbiegł do Ameryki Południowej. Po co? Ano po to, by po cichu planowość swoją zemstę na Izie (Adriana Kalska) i Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Co prawda Iza nie będzie czuła się bezpiecznie, ale nie zorientuje się, że szaleniec w dalszym ciągu ją obserwuje.

Co na tow wszystko Daria? Jak każda zakochana bez pamięci w superinteligentnym , błyskotliwym facetem, jakim potrafi być Skalski, zrobi dla niego wszystko. Nawet, jeśli to oznacza wejście z konflikt z prawem. Co obiecał Darii Artur? Kobieta wie, że jest bardzo zamożny, dlatego obietnice o tym, że zabierze ją do USA brzmieć będą w jego ustach całkiem wiarygodnie. Wie jednak doskonale, dlaczego i za co Skalski znalazł się w psychiatryku. Czy na pewno mu ufa?

Współwinna morderstwa

Lekarka z M jak miłość jest tak bardzo ujęta skomplikowaną osobowością Artura, że nie tylko mu ulegnie. Także będzie ukrywać przed światem i knuć z nim kolejne intrygi! Nieświadoma tego, co planuje jej nowy kochanek zostanie jego wspólniczką!

Jedno jest jednak pewne: Skalski długo na wolności nie posiedzi. Jeśli zrealizuje swój plan zabicia Izy i Marcina na ich własnym ślubie, od razu zostanie schwytany przez policjanta obecnego na ceremonii. Nie zapominajcie, że Chodakowski kumpluje się z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski)! Jednak te dramatyczne sceny zobaczymy w kolejnych po wakacjach odcinkach serialu M jak miłość.

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije zakochanych przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się dla nich koszmarem”

Zobacz: Rewolucja w „M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Tomasz Ciachorowski tak dobrze zagrał stalkera w „M jak miłość”, że sam jest prześladowany. Aktor zgłosił sprawę na policję!


×
×