Pułapka 2 sezon. Olga Sawicka wraca do gry! Obok Agaty Kuleszy same gwiazdy. Kto dołączył do obsady?

Kilka dni temu pod Warszawą rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu Pułapka. W nowej serii do Agaty Kuleszy i Leszka Lichoty dołączą kolejne gwiazdy. 

W Pułapce 2 zobaczymy aktorów, którzy ostatnio byli mniej eksploatowani, m.in. Annę Romantowską, Jerzego Radziwiłowicza, Henryka Talara, jak i gwiazdy popularnych seriali: Jana Frycza, Eryka Lubosa, i Macieja Musiała.

Co zatem wydarzy się w drugiej serii serialu Pułapka z Agatą Kuleszą? W finale pierwszej serii dowiedzieliśmy się, kim jest Ewa (Marianna Kowalewska). Ale czy teraz Olga Sawicka wreszcie pogodzi się ze śmiercią męża? I najważniejsze: co jeszcze zagraża życiu Ewy, bo ktoś wciąż na nie będzie czyhał?

W drugim sezonie w miarę poukładane życie Olgi znów runie w gruzach. Na pewno nie będzie już mieszkała w wypasionej willi, znanej z pierwszego sezonu – tam obecnie mieszkają uczestnicy Big Brothera.

Kolejne śledztwo Olgi

Pisarka będzie zbulwersowana tym, że jakiś popaprany morderca zastosował model działania taki sam, jak bohater jej debiutanckiej powieści Bestia. Popularna autorka zostanie więc uwikłana w kolejne trudne śledztwo. Odkrywając kolejne zawiłości sprawy, Olga jeszcze raz będzie się musiała zmierzyć z własną trudną przeszłością dziewczyny z domu dziecka. Czy wystarczy jej siły i determinacji, by zmierzyć się z tymi wyzwaniami?

„ Drugi sezon Pułapki to nowa kryminalna historia, pełna mrocznych zwrotów akcji i emocjonujących zawirowań. Wracamy do głównych bohaterów – w tych rolach znakomici Agata Kulesza, Marianna Kowalewska oraz Leszek Lichota. Ich postaci zostaną wplątane w nową pułapkę i rozpoczną grę o przeżycie. Co będą musieli poświęcić by uratować swoich najbliższych? Czy w obliczu niebezpieczeństwa przekroczą granicę między dobrem a złem? To będzie nowa intrygująca podróż i już teraz zapraszam widzów by towarzyszyli naszym bohaterom w tej drodze – opowiada producentka serialu Katarzyna Czarnecka.

Premierowe 7 odcinków Pułapki trafi na antenę stacji TVN oraz do player.pl już tej jesieni! 

Zobacz: Gwiazdy M jak miłość w akcji #stophejtowi. Mocne słowa aktorek [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska i Olga Bołądź w nowym serialu TVN


×
×