Rafał Maślak na planie „Barw szczęścia”. Mamy pierwsze zdjęcia zza kulis serialu!

O tym, że Rafał Maślak zagra w Barwach szczęścia już wiecie. A kim będzie jego bohater? Sprawdźcie, co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach!
Rafał Maślak w "Barwach szczęścia"

Z dnia na dzień wiadomo coraz więcej. W kręconych właśnie odcinkach Barw szczęścia na ekranie pojawi się Rafał Maślak. I to nie będzie krótka, epizodyczna rólka, a poważny serialowy wątek. Wiadomo już, że jego postać namiesza w życiu serialowej Oliwki (Wiktora Gąsiewska). To właśnie ona jako pierwsza pokazała byłego Mistera Polski w szlafroku paradującego po planie zdjęciowym.

Dla aktora amatora całodniowa praca przed kamerami to prawdziwe wyzwanie. Maślak nie jest jednak taki „zielony”. Fani seriali widzieli go już w Na sygnale.

Odcinki Barw szczęścia z jego udziałem zobaczymy na ekranie TVP2 już jesienią. Kto wie, może to on rozkocha w sobie byłą dziewczynę Kajtka (Jakub Dmochowski)? Ich relacje mogą być bardzo zażyłe – tak wnioskujemy z opublikowanych przez nich relacji Instastories.

Do obsady Barw szczęścia dołączy ktoś jeszcze. W nowym sezonie w serialu pojawi się także piękna Joanna Opozda. Aktora, którą znacie z Pierwszej miłości również będzie blisko z serialowym wcieleniem Maślaka. Może to właśnie ona zawalczy z Oliwką o jego serce?

Zobacz: Rafał Maślak dostał dużą rolę w najpopularniejszym serialu TVP! Razem z nim do obsady dołączy ktoś jeszcze!

Zobacz: Rafał Maślak o rewolucji po narodzinach syna: “Było ciężko”

Zobacz: Aktorzy “Barw szczęścia” odwiedzili Jacka Rozenka w ośrodku rehabilitacyjnym. Ich uroczy prezent to dowód wielkiego wsparcia

 


×
×