Rafał Maślak i seks w jacuzzi! Widzowie „Barw szczęścia” powinni przygotować się na sceny pełne namiętności!

Już niebawem w Barwach szczęścia zobaczymy, jak rozkręca się program Justina (Jasper Sołtysiewicz) i Patryka (Konrad Skolimowski) - Ex-Ex . To nie będzie grzeczna produkcja! 
Rafał Maślak i seks w jacuzzi! Widzowie "Barw szczęścia" powinni przygotować się na sceny pełne namiętności!

Reaity show Ex-Ex kręcone przez młodzież z serialu Barwy szczęścia z pewnością namiesza w życiu jego bohaterów. Co ciekawe, Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) do ostatnich chwil będą zwlekać, by powiedzieć rodzicom o swym najnowszym pomyśle na życie i zdobycie medialnej sławy.

Barwy szczęścia - Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski)

Barwy szczęścia – Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski)

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2133) Paulinka ofiarą szkolnego hejtu. Córka Izy Małek przeżyje piekło

Aby to oznajmić, zaproszą rodziców na piknik. Klaudii (Anna Grycewicz) i Sabinie (Barbara Kurzaj) pomysł młodych jednak wcale się nie spodoba.

– „Justin”? TEN Justin?! Przecież to przez niego umarła Mia! Oliwko, czy ty postradałaś zmysły?! Dlaczego wy się w ogóle z nim zadajecie?! Mowy nie ma! Nie zgadzam się na żaden program telewizyjny!
– Ja też nie! Zamiast myśleć o głupotach, lepiej zastanówcie się, na jakie uczelnie chcecie złożyć papiery!

Sprawdź też: Rafał Maślak na planie serialu „Barwy szczęścia”. Mamy pierwsze zdjęcia zza kulis!

Ale Ani Oliwka, ani Kajtek nie będą się przejmowali słowami mam. Oliwka bez zbędnych obiekcji w 2155 odcinku Barw szczęścia (emisja w środę 11.12.2019 w TVP 2) wybierze się na zgrupowanie uczestników. Czy jej się tam spodoba? O tym dopiero się przekonamy. Pierwsze skrzypce będzie tam grał niejaki Alan  w ten roli były Mister Polski Rafał Maślak), któremu Oliwka naprawdę wpadnie w oko. Tak bardzo, że bez skrępowania zaproponuje jej seks w jacuzzi! Ale nie we dwoje, a w trojkę. Do igraszek w wodzie mogłaby dołączyć była dziewczyna Alana, niejaka Sandra (Joanna Opozda). Ciekawe, czy Oliwka się zgodzi i tym samym Kajtek straci u nastoletniej ślicznotki wszelkie szanse… A może dziewczyna pójdzie po rozum do głowy i wycofa się z programu, którego uczestnicy nie reprezentują sobą niczego wartościowego?

Rafał Maślak na planie serialu "Barwy szczęścia"

Rafał Maślak na planie serialu „Barwy szczęścia”

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146) Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko


×
×