Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość?!

Czy Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość? Scenarzyści coraz bardziej kompromitują bohatera granego przez Rafała. Być może Paweł Zduński zniknie z telenoweli...
M jak miłość odcinek 1483, Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

Paweł Zduński  z M jak miłość to sprawca skandalu i niesnasek w rodzinie. Pocałował przecież na weselu swojej byłej dziewczyny Madzi (Anna Mucha) swoją bratową Kingę (Katarzyna Cichopek)?

Czy w ten sposób scenarzyści chcą zohydzić Pawła? Wątek samotnego Zduńskiego, zostawionego przez wszystkie kobiety jego życia może oznaczać tylko wstęp do pozbycia się Rafała Mroczka z serialu. W którym gra przecież od 20 lat! Tymczasem sam aktor udzielił szokującego fanów wywiadu, w którym przyznał , że miał dosyć grania tej postaci! Czy to oznacza, że jednak odejdzie z M jak miłość?

Zobacz: M jak miłość (odc.1488) Basia wróci do Pawła. razem będą leczyć złamane serca

Mroczek zwyczajnie wypalił się grając lowelasa Zduńskiego w M jak miłość. Jak wypowiedział w rozmowie z wideoportalem.pl:

– Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat – powiedział Rafał Mroczek.

Czytaj: M jak miłość: Łukasz rzuci Katię? Zwiąże się z Agą?!

Dobra wiadomość jest jednak taka, że serialowy Paweł Zduński, który z niejednego pieca jadł chleb i niejedną dziewczynę kochał z M jak miłość odchodzić nie zamierza. Przynajmniej na razie. Jak więc mogą potoczyć się dalej jego losy? Czy scenarzyści mimo wszystko wplączą go w romans ze szwagierką? To w sumie byłoby interesujące. Lecz faktycznie, po tak rozegranym wątku, któryś z serialowych braci Zduńskich musiałby odejść z M jak miłość.


×
×