Rafał Mroczek wydał oświadczenie w sprawie rozstania z partnerką i podziału obowiązków rodzicielskich. Wszystko po policyjnej interwencji w jego mieszkaniu!

Rafał Mroczek, którego doskonale znacie z roli Pawła w M jak miłość postrzegany był jako przykłady mąż i ojciec. Teraz musi zabiegać o każdą chwilę z córeczką. W mediach rozpętała się prawdziwa burza!
Rafał Mroczek wydał oświadczenie w sprawie rozstania z partnerką i podziału obowiązków rodzicielskich. Wszystko po policyjnej interwencji w jego mieszkaniu!

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się po 13 latach szczęśliwego związku. Para ma córeczkę Zosię i teraz to właśnie kilkuletnia dziewczynka jest powodem ich sporów. Jak podał właśnie portal Pudelek.pl na ich skrzynkę wpłynęła informacja o nocnej interwencji w mieszkaniu aktora. Rafał Mroczek miał zabrać córkę do siebie bez wiedzy i zgody jej mamy.

Zobacz: Rafał Mroczek rozstał się z partnerką? Jego komentarz nie uciszy plotek

Mroczek bez zgody mamy wywiózł Zosię i nie odzywał się. Spakował pół domu pod nieobecność Joanny, napisał smsa, że Zosia śpi z nim, ślad po nim zaginął. Joanna zgłosiła to na policję, sprawa na pewno trafi do sądu – twierdzi źródło portalu Pudelek.pl.

Ekranowy Paweł Zduński z M jak miłość udzielił portalowi obszernej odpowiedzi na temat zaistniałej sytuacji:

Prawdą jest, że nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu i jak każda para staramy się wypracować jakiś kompromis w kwestii opieki nad dzieckiem. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby być obecny w życiu mojej córki, żeby problemy dorosłych nie spadały na dziecko. Będę walczył o każdą chwilę z córką, nie ograniczając jednocześnie kontaktu drugiej stronie. Kocham córkę ponad wszystko i zrobię wszystko, żeby ojciec w jej życiu był tak samo ważny, jak matka. Interwencja była dla mnie sporym zaskoczeniem – przytacza serwis Pudelek.pl.

O tym, że drogi zakochanych czasem się rozchodzą wie każdy. Każdy też zdaje sobie sprawę, jak ważne jest w tej sytuacji dobro dziecka. Nie ma oczywiście najmniejszych wątpliwości, że aktor pragnie dla córki wszystkiego, co najlepsze. Wygląda jednak na to, że nie potrafi się w tej sprawie porozumieć z byłą partnerką.

Zobacz: To nie bracia Mroczek dostali rolę w “M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!

Aktor umieścił właśnie oświadczenie w tej sprawie i wyłączył możliwość komentowania. I dobrze, bo pod wpisem znalazłoby się pewnie wiele niepochlebnych opinii na temat podziału obowiązków rodzicielskich.

Policja potwierdza, że do interwencji doszło około godziny 23. Głosu w tej sprawie nie zabrała jednak Joanna – była partnerka Rafała Mroczka.

Zobacz: Ślub Madzi i Andrzeja w „M jak miłość”. Znamy szczegóły! Widzów czeka niespodzianka


×
×