Gwiazdor „Rancza” spędził święta szpitalu. Co się dzieje z Pawłem Królikowskim?

Paweł Królikowski czyli Kusy z serialu Ranczo Boże Narodzenie spędził  w szpitalu na oddziale neurochirurgii.  Co się stało? Czy losy kontynuacji Rancza zawisły na włosku?

Aktor trafił do szpitala w związku z przebytą operacją neurochirurgiczną. Gwiazdor  Rancza niestety od lat zmaga się z problemami. Kilka lat temu przeszedł zabieg  usunięcia tętniaka mózgu.  Od tamtej pory niestety zdrowie kilka razy dawało aktorowi o sobie znać.

Czytaj: Istnieje aż pięć powodów, dla których kręcenie nowych odcinków „Rancza” nie ma sensu

Efekt jest taki, że  Królikowski całe święta spędził w szpitalu. Na szczęście w tej  trudnej sytuacji na duchu podtrzymuje go nie tylko najbliższa rodzina z żoną Małgorzatą oraz synem Antonim na czele.

Życzenia  szybkiego powrotu  do zdrowia złożyła mu na Instagramie serialowa Lucy z Rancza czyli Ilona Ostrowska.

„Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka, kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach! Twoja Lucynda”- napisała aktorka.

Co tak naprawdę dzieje się z aktorem, wyjaśniała kilka tygodni temu w rozmowie z plejada.pl Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Na co jest chory Królikowski?

Widzowie byli bowiem zaniepokojeni złym stanem aktora pojawiającego się w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Zauważono, że ma problemy z wypowiadaniem się  i że wygląda nieco inaczej.

 Zobacz: Rodzina Królikowskich na planie tajemniczego serialu

Małżonka zapewniła wówczas że praca bardzo podnosi go na duchu, ale aktor potrzebuje też rehabilitacji. Paweł Królikowski  ma bowiem po operacji  problemy z poprawną wymową. Oczywiście wokół jego stanu narosło wiele plotek, które rozwiała żona:

„Czasem on tak dziwnie mówi, a ludzie to różnie odbierają. Musi pracować teraz nad wieloma rzeczami, między innymi nad mówieniem. Dla człowieka rozgadanego i elokwentnego jak on jest to bardzo trudne, ale pracuje nad tym. To jest trudna rehabilitacja. Bardzo mnie boli, jak słyszę, że „to jest zdrowy człowiek, a pijany”. Jak oficjalnie powiem, to może do ludzi dotrze, że to jest ten powód. Ludzie oceniają, nie zastanawiając się nad słowami… – zapewniała w rozmowie z portalem plejada.pl

My także życzymy powrotu od zdrowia. Oby fani Rancza doczekali się jego kontynuacji oczywiście z Pawłem Królikowskim w roku Kusego

 


×
×