Istnieje aż pięć powodów, dla których kręcenie nowych odcinków „Rancza” nie ma sensu!

To kultowy serial, ale czy rzeczywiście powrót Rancza do TVP dojdzie do skutku? Oto pięć powodów, dla których lepiej by było, gdyby do produkcji Rancza nikt nie wracał...
Istnieje aż pięć powodów, dla których kręcenie nowych odcinków "Rancza" nie ma sensu!

Całkiem niedawno Ilona Ostrowska zdradziła portalowi Jastrząb Post, że wstrzymane prace na planie serialu Ranczo mają ruszyć pełną parą już na początku 2020 roku. Czy to prawda? I czy w ogóle praca nad produkcją ma jakikolwiek sens? Oto pięć powodów, dla których Ranczo już nigdy nie będzie takie jak wcześniej!

Romanowska już nie zagra

Aktorka, grająca sympatyczną Jolę zadeklarowała już, ze w produkcji nie wystąpi. Myśli bardzo logicznie:

Mnie w tej produkcji już nie będzie. Mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim. W serialach w których gram, programach, w których mam przyjemność być uczestniczką lub prowadzącą, z czego bardzo się cieszę. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy po to, aby inna mogła się zacząć. W moim przypadku tak jest, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu, Jola będzie zawsze w moim sercu, w czołówce. To dzięki niej zaczęła się cała moja przygoda z show-biznesem. Ale czas już jej powiedzieć „cześć”- stwierdziła w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Kto powinien ją zastąpić? Może dość podobna Barbara Wypych? Ale, powiedzmy sobie szczerze, Ranczo bez Joli nie będzie takie samo….

Elżbieta Romanowska - jesienna ramówka Polsat 2019

Elżbieta Romanowska – jesienna ramówka Polsat 2019

Zobacz: Wszystko jasne! Cezary Żak oficjalnie o swoich zarobkach w serialu „Ranczo”! Ile dostał za jeden sezon?

Paweł Królikowski chory

Aktor nie jest już młodzieniaszkiem, amanta nie przypomina, a od dawna ma poważne problemy zdrowotne. Wcześniej zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu. Obecnie jego choroba również ma podłoże neurologiczne, i w maju był konieczny zabieg. Owszem, bardzo kocha swój zawód, ale są sprawy ważniejsze. Nie powinien się przemęczać. A serial bez Kusego na pewno wiele straci. Wprowadzenie młodych bohaterów to zupełnie nowy serial.

Paweł Królikowski choroba

Kontynuacje seriali polskich nie kończyły się dobrze…

Niestety, żadna kontynuacja popularnego przed laty polskiego serialu nie okazała się dobrym pomysłem. Zawiódł chociażby Belfer. Katastrofą zakończyła si próba wskrzeszenia serialu Alternatywy 4 czyli Dylematu 5, z którego reżyserii wycofał się Wojciech Smarzowski. Może czasem lepiej nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, z szacunku dla widzów.

Zobacz: „Ranczo” wróci szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Ilona Ostrowska tylko nam zdradziła konkretną datę [WIDEO]

Ksiądz: persona non grata?

Nie ma co ukrywać, bohaterowie Rancza zmienili się, a nieco inaczej jest na polskiej wsi. Czy scenarzyści umieliby z poczuciem humoru uchwycić nowe realia? No i co zrobiliby z postacią księdza proboszcza (Cezary Żak), skoro ostatnio notowania polskiego kleru ostro pikują w dół?

"Ranczo" wróci do TVP?

„Ranczo” wróci do TVP?

Netflix kontratakuje…

Przez trzy lata od zakończenia emisji Rancza zmieniło się naprawdę dużo na rynku telewizyjnym. Także polscy widzowie pokochali platformy streamingowe, na których znajdą przeróżne seriale z całego świata, bardzo często zachwycające scenariuszem i kreacjami aktorskimi. Ranczo podbiło serca widzów swojskością, ale dziś to już nie wystarczy. Minęły też czasy, kiedy serial telewizyjny (prócz M jak miłość) gromadzi więcej niż cztery miliony widzów. Być może powrót Rancza byłby przełomem… lecz to zależy od poziomu produkcji, na którą, jak informują aktorzy, nie można zebrać pieniędzy. Czy to tylko niewiara producentów czy też słaby scenariusz?

Zobacz: „Ranczo” wraca pod zmienionym tytlem! Wreszcie pojawiły się konkretne informacje! Nie wszyscy będą zadowoleni


×
×