„Ranczo” wraca pod zmienionym tytułem! Wreszcie pojawiły się konkretne informacje! Nie wszyscy będą zadowoleni…

Ranczo: Zemsta wiedźm. Tak nazywa się filmowa kontynuacja serialowego hitu. Choć liczni fani serialu liczyli na to, że powstaną jego kolejne odcinki, prawdopodobnie będą musieli udać się do kin, by zobaczyć co się stało z mieszkańcami ich ukochanych Wilkowyj.
Ranczo

Po emisji 130. odcinków Rancza, w listopadzie 2016 zakończono produkcję serialu. Widzowie przed telewizorami liczyli na kontynuację, ale nic z tego. Jeśli bohaterowie wrócą, to tylko na wielkim ekranie w filmie pełnometrażowym! Choć scenariusz został napisany, aktorzy są w gotowości, film niestety może nie powstać. Dlaczego? Producenci nie zebrali jeszcze wystarczających pieniędzy na jego realizację. Być może dofinansuje ją PISF, lecz nie ma takiej gwarancji.

Wszystkich zainteresowanych informuję, że jesteśmy gotowi do realizacji filmu fabularnego RANCZO. ZEMSTA WIEDŹM. Jeżeli producent uzyska dofinansowanie, możemy zacząć we wrześniu zdjęcia – napisał na serialowym forum reżyser Wojciech Adamczyk.

A jeśli pieniądze z Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej nie zostaną przyznane? Też nic straconego! Ranczo ma wielu fanów i to oni mogą zrzucić się na filmową kontynuację ich ukochanego serialu. Niektórzy już nawet deklarują, że chętnie to zrobią, byle tylko film powstał.

Aktorzy, którzy czytali scenariusz, zaręczają że jest on świetny. Spodobał się on zarówno Arturowi Barcisiowi, grającemu Czerepacha, jak i Cezaremu Żakowi znanego z podwójnej roli wójta Wilkowyj oraz księdza proboszcza. Gotowość do udziału w projekcie wyraziła także serialowa Amerykanka Lucy, czyli Ilona Ostrowska.

Zobacz: Magdalena Waligórska jest w ciąży. Aktorka znana z serialu „Ranczo” zaprezentowała swoje krągłości

Zobacz: Wszystko jasne! Cezary Żak oficjalnie o swoich zarobkach w serialu „Ranczo”! Ile dostał za jeden sezon?

Zobacz: „Ranczo” wróci szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Ilona Ostrowska tylko nam zdradziła konkretną datę [WIDEO]


×
×