Regina z „Barw szczęścia” ulegnie Remkowi. Jej związek z Frankiem nie ma już szans na przetrwanie!

Kiedy kota nie ma myszy grasują. O tym przekona się Franek (Mateusz Banasiuk) z Barw szczęścia, który zostawił swoją ukochaną w Polsce. Sam musiał pojechać do chorego synka zagranicę. Koło dziewczyny coraz intensywniej zaczyna się kręcić sławny i przystojny Remek (Piotr Sędkowski). Będzie też ktoś, kto zacznie energicznie swatać tę parę.
Regina z "Barw szczęścia" ulegnie Remkowi. Jej związek z Frankiem nie ma już szans na przetrwanie!

Remek z Barw szczęścia, który jest światowej klasy pianistą, nigdy nie zapomniał o Reginie (Kamila Kamińska). To jej bliski przyjaciel z czasów gdy była studentką akademii muzycznej. Ale ta para rozstała się dawno temu. Potem Regina wzięła ślub z Adamem (Mariusz Drężek). Przez męża rzuciła studia muzyczne i stała się bizneswoman. Teraz, choć Remek, który jest żonaty i wie o istnieniu Franka, nie będzie miał oporów, by coraz częściej spotykać się ze śliczną koleżanką z dawnych lat, także po to, by nakłonić ją do powrotu do muzycznych aspiracji..

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy? Ucierpi na tym jego związek z Kasią

Młodym pomoże Arleta Banach (w tej roli gwiazda operetki Grażyna Brodzińska) – wybitna pianistka, a przed laty także mentorka Reginy. Artystka zaprosi Remka i Reginę do siebie na obiad, co zobaczymy w 2129. odcinku Barw szczęścia (emisja 5 listopada 2019 w TVP2) i w końcu namówi dawną uczennicę, by znów usiadła do fortepianu. A gdy usłyszy pierwsze nuty, będzie wręcz zachwycona.

– To było genialne! Po tylu latach przerwy ona wciąż „to” ma! Ma to coś, co sprawia, że mogłabym jej słuchać godzinami…
– Remek także skomplementuje Reginę.
– Grasz tak, jakbyś nie rozstawała się z fortepianem… Ty powinnaś rzucić w cholerę te swoje biznesy, kupić pianino i zacząć grać!

Zobacz: Dramatyczny poród Julity w „Barwach szczęścia”. Córka Sałatków urodzi się chora?

Ten zachwyt nad techniką gry przejdzie do.. wyznania miłości!

– Gdybyś pojechała ze mną do Berlina, inaczej by się to wszystko potoczyło… Byłabyś moją żoną. W tej kwestii nic się nie zmieniło…Nadal coś do ciebie czuję…

W tej sytuacji powrót Franka (niezbyt szybki, bo Mateusz Banasiuk w czasie gdy kręcono te sceny pracował na planie filmu Furioza i serialu Pod powierzchnią) zniszczyć może tę sielankę. A może Franek już nie wróci z zagranicy i odda Reginę rywalowi? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia.

Zobacz: Gwiazda „Barw szczęścia” poroniła: „To było piekło”. Teraz zdecydowała się szczerze podzielić traumatycznymi przeżyciami


×
×