Rewolucja w „M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Piękny, elegancki, zadbany i taki przestronny! Rezydencja rodu Mostowiaków zmieni się się nie do poznania. Słynny dom w Grabinie przeszedł gruntowny remont!
M jak miłość - Dom Mostowiaków przejdzie gruntowny remont

W nowym sezonie serialu M jak miłość, którego emisja rozpocznie się 2 września 2019 zobaczymy wyremontowaną piękną Grabinę. Ostatnio rodzinne gniazdo Mostowiaków było odnawiane cztery lata temu, gdy niemal całkowicie zniszczył je groźny pożar.

Dom zewnątrz zostanie taki sam – przeszedł już remont , jest też okolony pięknymi wyspami zieleni. Oczywiście zdjęcia do serialu nie są nagrywane w tym samym budynku, a w specjalnej hali filmowej. Zaś bryła domu Mostowiaków to prawdziwa willa, znajdująca się nieopodal Konstancina p. Warszawą.

Dom Mostowiaków już po remoncie

– Czeka Państwa pełne zaskoczenie, ponieważ od nowego sezonu będziemy mieć zupełnie odnowiony dom – zapowiedziała Teresa Lipowska w Kulisach serialu M jak miłość.

Odnowiona została między innymi kuchnia Barbary. Na filmiku w Kulisach M jak miłość widać gustowne, granatowe płytki pod szafkami kuchennymi, stół z krzesłami, oraz witrynki na kuchenne utensylia, szkło oraz zastawę i sztućce. Zmieni się też salon Mostowiaków.

– Jesteśmy w świeżej kuchni, mamy świeże pokoje, jest teraz bardziej przestronnie, bardziej jasno. W salonie jest niby tak samo, ale wszystko się zmieniło. Będzie się działo w tym salonie – zapowiedziała serialowa Kisielowa czyli Małgorzata Rożniatowska.

Lifting domu Mostowiaków jest tak naprawdę wymuszony sytuacją. Ekipa filmowa przeniosła się z hali w Orzeszynie w zupełnie inne miejsce.

– Wszystko pozornie wygląda tak samo. Nie mogę do siebie dojść, bo wchodzę do jakiegoś zupełnie innego budynku, budynek nowoczesny, a tu jakby czas stanął. To jest piękne połączenie nowoczesności z tradycją – stwierdził grający Artura Rogowskiego Robert Moskwa w Kulisach serialu M jak miłość.

Zobacz: „Powolutku się wykruszamy”. Teresa Lipowska zamierza odejść z „M jak miłość”?! [WIDEO]

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije zakochanych przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się dla nich koszmarem”

Zobacz: Dlaczego Kacper Kuszewski nie wróci do “M jak miłość”? Wszystko jasne!


×
×