Ważna wiadomość dla fanów „Rodzinki.pl”! Jacek Kurski ma nowy pomysł ma serial. Zmiany już na jesieni!

TVP2 zmieniło właśnie godziny emisji kultowego serialu Rodzinka.pl. Jego dotychczasowe miejsce w ramówce przejmie Czar Par. Wiemy, kiedy będziecie mogli zobaczyć perypetie rodziny Boskich.

Rodzinka.pl, to kultowy już serial, opowiadający w żartobliwy sposób o przygodach i codziennym życiu polskiej rodziny, mieszkającej w domu pod Warszawą. W rolach głównych występują Tomasz Karolak, niezastąpiona Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski oraz mały Mateusz Pawłowski. Serial, produkowany w Polsce od 2011 roku, doczekał się nawet nagrody Kids WOW, w kategorii Kiedy rządzę pilotem to wybieram…. Kids Wow to nagrody, które dzieci w wieku 11-15 lat przyznają swoim ulubionym markom.

Po wakacyjnej przerwie znów będziecie mogli podziwiać zabawne perypetie rodziny Boskich, ale w nieco innym niż zwykle czasie. Władze TVP2 postanowiły przenieść emisję serialu Rodzinka.pl z piątkowego wieczoru na niedzielne popołudnie. Ich zdaniem tak będzie bardziej familijnie. Piątkową lukę w programie ma wypełnić długo zapowiadany teleturniej Czar par, który w latach 90` prowadził Krzysztof Ibisz. Tym razem w rolę prowadzącego wcieli się najprawdopodobniej Antek Królikowski.

Jeśli jesteście fanami serialu Rodzinka.pl, to zapraszamy przed telewizory na premierowy odcinek już 8 września o godzinie 16.30 na antenę TVP2. Ludwik, Natalia oraz banda łobuziaków już czekają, żeby rozbawić was do łez sytuacjami i dialogami, które możecie znaleźć także w swoim codziennym życiu.

O zmianie daty transmisji możemy przeczytać na profilu serialu na Instagramie.

Zobacz: Już nie tylko “Rodzinka.pl”! Julia Wieniawa właśnie została gwiazdą nowego serialowego hitu!

Zobacz: Tak oszukują w “Rodzinka.pl”! Adam Zdrójkowski chciał pokazać Małgorzatę Kożuchowską bez makijażu, a wyjawił tajemnicę z planu

Zobacz: Olga Kalicka odchodzi z “M jak miłość” czy “Rodzinka.pl”? Mamy jej komentarz [WIDEO]


×
×