Roznegliżowana Adrianna Biedrzyńska na planie „Barw szczęścia”. Tak radzi sobie w upalne dni!

Kto by pomyślał, że popularna aktorka pokaże tak odważne zdjęcie w sieci! Adrianna Biedrzyńska potrafi jeszcze bardziej rozgrzać fanów Barw szczęścia w tak upalne dni. Na Instagramie widać zdjęcie z garderoby serialu. Aktorka pozuje na nim w eleganckim i seksownym, koronkowym biustonoszu w kolorze wina.
Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska, która w Barwach szczęścia gra Małgorzatę Zwoleńską, pozowała do fotografii Sebastianowi Perdkowi czyli serialowemu Klemensowi. Zdjęcie zostało zrobione podczas fali upałów, więc nic dziwnego, że aktorka choć tak chciała zaznać odrobiny chłodu.

Aktorka oczywiście nie ma czego się wstydzić i często publikuje zdjęcia nieco bardziej roznegliżowane. Nigdy jednak nie przekracza granicy dobrego smaku. Na fotografiach wydaje się szczęśliwa i wyluzowana, dumna z tego co robi i jak wygląda. W ten sposób daje do zrozumienia swym licznym fanom, że czuje się dobrze w swym ciele i cieszy się, bo ma bardzo interesujący wątek do grania!

W Barwach szczęścia jej bohaterka ma płomienny romans z Jerzym Marczakiem (Bronisław Wrocławski).

– Postać Małgorzaty Zwoleńskiej, matki trójki dorosłych już dzieci, daje mi dużo radości i satysfakcji. Ilona Łepkowska podarowała mi wspaniały prezent – rolę, która stanowi niezwykłe wyzwanie. W czasach, gdy tak rzadko powstają ciekawe kreacje dla kobiet w moim wieku, dostałam znakomity materiał dający ogromną satysfakcję artystyczną. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób utożsamia się z postacią graną przeze mnie, a to przecież zobowiązuje– mówiła niedawno w wywiadzie Biedrzyńska.

I aż szkoda, że ta piękna kobieta i niezwykle utalentowana, także wokalnie, aktorka pracuje obecnie na planie tylko jednego serialu. Na pewno odczuwa plusy takiego rozwiązania. Ma nieco więcej czasu na swoje ukochane hobby: czytanie książek, podróże oraz robótki ręczne. Aktorka naprawdę po mistrzowsku posługuje się szydełkiem i niejeden raz prezentowała na Instagramie na swoim drugim koncie poświęconym właśnie szydełkowaniu swoje wytworne dzieła, w tym niezwykle seksowne sukienki!

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?


×
×