„M jak miłość”: Bartek przeczyta miłosne SMS-y Uli i Janka. Wymyśli idealny sposób na zemstę

Bartek (Arkadiusz Smoleński) z M jak miłość wreszcie zorientuje się, kogo tak naprawdę kocha jego żona Ula (Iga Krefft). Poczyta jej smsy do byłego ukochanego Janka (Tomas Kollarik) i wszystko stanie się jasne.
Rozwód w "M jak miłość"! Bartek przeczyta miłosne SMSy Uli i Janka! Zemści się, odejdzie, zabije rywala? Sprawdź!

W wiadomościach, które dorwie Bartek, Ula deklaruje, że to policjant jest dla niej najważniejszym człowiekiem na świecie. Nic dziwnego, że  Lisiecki będzie chciał uszkodzić konkurenta! Czy ostatecznie wyeliminuje go z gry?

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Bartek reaguje na czułe wiadomości Uli

Czułe SMS-y żony nie zirytują Bartka, a po prostu go rozwścieczą. W 1457. odcinku M jak miłość (emisja 30.09.2019 w TVP2). Lisiecki powie wprost Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że już będzie tolerował obecności konkurenta w życiu Uli. W dodatku takiego, do którego Ula pisze, że jest dla niej najważniejszy!

To się źle dla niego skończy! – wysyczy do brata.

 

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z “M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?

M jak miłość odcinek 1457, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

M jak miłość odcinek 1457, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Ciekawe, co konkretnie ma na myśli. Czy sam postanowi załatwić sprawę i na przykład dotkliwie pobić rywala, czy też posunie się dalej? Na przykład załatwi sobie broń i zlikwiduje Janka. Lub poprosi o przysługę kolegów spod celi i tak nie do końca wprost pozbędzie się Janka z życia swojego i Uli? Tak, zbrodnia w afekcie byłaby pięknym wątkiem. Ale na to raczej nie ma co liczyć

W 1460. odcinku M jak miłość (emisja 8.10.2019 w TVP2) zobaczymy zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). A ponieważ M jak miłość to nie Fala zbrodni, kolejnego potwornego morderstwa raczej nie zobaczymy.

Niestety los będzie sprzyjał Jankowi. Do akcji wkroczy ponownie Jakubczyk, ojciec Uli (Michał Breintenwald). Ten nałogowy alkoholik po raz kolejny przysporzy córce zmartwień i kłopotów, także finansowych. Nie dość, że znów spróbuje wyłudzić od niej pieniądze, to jeszcze zdemoluje wiejską gospodę. Kto pokryje koszty? Oczywiście Ula. W tej trudnej sytuacji z pomocą pospieszy wdzięcznej Uli Janek. !

Chciałabym to w końcu zamknąć, zakończyć ten koszmar! – pożali się Jankowi dziewczyna.

Czy Ula będzie miała na myśli własne małżeństwo? Jaki finał będzie miał ten wątek? Jest prawie pewne, że Lisieccy w końcu się rozwiodą.

Zobacz: Ula z „M jak miłość” porwała fanów. Jej najnowszy utwór już jest hitem internetu!


×
×