Ruszyły prace na planie serialu „Chyłka: Kasacja”. Fani powieści Remigiusza Mroza nie będą zadowoleni

Ekipa serialu Chyłka: Kasacja już pracuje na planie. Jak wynika z opisów, serial ma skupić się... na życiu uczuciowym Joanny Chyłki (Magdalena Cielecka) i pokazać jej bardziej romantyczną stronę.
Ruszyły prace na planie serialu "Chyłka: Kasacja". Fani powieści Remigiusza Mroza nie będą zadowoleni

Okazuje się, że Chyłka:Kasacja skupi się na życiu prywatnym głównej bohaterki. Szkoda tylko, że w pierwowzorze, powieściach Remigiusza Mróza, jest zupełnie inaczej. Prawniczka z kancelarii Żelazny & McVay nie jest w stanie nawiązać normalnej relacji z żadnym mężczyzną i stacza się coraz bardziej, bo nie jest w w stanie poskromić swej słabości do wysokoprocentowych, markowych alkoholi. Zamiast więc krwistego dramatu sądowego możemy dostać ckliwe love story i miotanie się Chyłki między aplikantem Zordonem (Filip Pławiak) i policjantem Szczerbińskim (Ireneusz Czop).

Zobacz: Nowa fucha Artura Żmiejewskiego, a obok same gwiazdy! Zapowiada się wielka serialowa rewolucja w Telewizji Polskiej

Chyłka: Kasacja – obsada

W obsadzie serialu Chyłka: Kasacja znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Chyłka: Kasacja pierwsze zdjęcia z planu

Chyłka: Kasacja
pierwsze zdjęcia z planu

Zobacz: Ireneusz Czop dołączył do obsady serialu TVN. To on będzie nowym kochankiem „Chyłki”?! Znamy pikantne szczegóły

Chyłka: Kasacja – co się wydarzy?

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo i bezprawne przechowywanie rozkładających się przez wiele dni zwłok we własnym mieszkaniu na Wilanowie. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen ( Artur Żmijewski), żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant – Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Wróciliśmy na plan Chyłki z wielką energią i radością, iż będziemy mogli opowiedzieć naszej tak licznej widowni ciąg dalszy losów niesfornej mecenas. Pokażemy jej kolejną sprawę – obronę oskarżonego o morderstwo, gdzie do końca nie będzie wiadomo czy to sukces prawniczki czy kolejna klęska. Sporo czasu poświęcimy relacjom damsko-męskim w życiu pani adwokat – dodaje Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Zobacz: Gwiazdy na premierze serialu TVN „Chyłka – zaginięcie”: Kasia Warnke, Magdalena Cielecka, Piotr Stramowski, Olga Bołądź


×
×