×

Same serialowe gwiazdy w „Tańcu z gwiazdami”. Wśród zawodników aktorzy z „Rancza” i „M jak miłość”!

Polsat w wiosennej edycji  programu Taniec z gwiazdami postawił na celebrytów znanych właśnie z seriali. Kogo zobaczymy na parkiecie 11. edycji programu?

Oto gwiazdy serialowe, o których udziale mówi się  lub został potwierdzony. Ponoć trwa walka także o Katerinę Kowalczuk z serialu Zniewolona.

Julia Wieniawa

Ta młoda gwiazdka serialu Zawsze warto, który pokazuje Polsat. To także ceniona influencerka. Na instagramie śledzi ją prawie półtora miliona osób. Choć Julia nie skończyła szkoły aktorskiej, gdyż nie znalazła na nauke czasu, to jednak grywa nader często także w filmach. Niebawem na ekrany wchodzi horror z jej udziałem W lesie dziś nie zaśnie nikt. Ponoć dostała rekordową gaż ( 30 tys. zł za odcinek), ale jej udziału oficjalnie jeszcze nie potwierdzono.

Czytaj: Najlepsze seriale minionej dekady. Jeśli nie widzieliście, koniecznie musicie nadrobić [RANKING]

Ania Karwan

To dziś rozchwytywana piosenkarka. Jej udział został ogłoszony podczas finału poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami. Ania wygrała w zeszłym roku konkurs premier na festiwalu w Opolu i od tej chwili jej kariera ruszyła z kopyta. Wielbiciele seriali pamiętają jednak doskonale Anię z serialu Barwy szczęścia, gdzie wcielała się w piosenkarkę Ulę Skowrońską. Zapewnia, że jeszcze chciałaby wrócić do aktorstwa, bo ono także ją pociąga. Może być czarnym koniem tej edycji, o jako dziecko ćwiczyła taniec i akrobatykę.

Zobacz: Ojciec Mateusz: Natalia znów zostanie sama. Co się stało?

Bogdan Kalus

Mało kto spodziewała się na parkiecie gwiazdora Rancza. Aktor grał tam Tadeusza Hadziuka, czyli jednego wiecznie  przesiadujących na ławeczce pod sklepem rolników. Teraz wystąpi w 11. edycji programu. Jak wyznał jednemu z tabloidów, zawsze lubił tańczyć i liczy, że program przyniesie mu wiele radości.

Nicole Bogdanowicz

Nie jest potwierdzoną oficjalnie uczestniczką tej edycji. Młoda aktorka znana z serialu Przyjaciółki z roli córki Anki  (Magdalena Stużyńska) i Pawła ( Bartek Kasprzykowski) ponoć chciałaby wystąpić w TzG. Nigdy jednak nie miała do czynienia z tańcem i nie chodziła na żadne treningi. Jak sobie poradzi?

Marcin Bosak

Gwiazdor M jak miłość to gwiazda już oficjalnie potwierdzona. To też spore zaskoczenie. Choć przecież siostra aktora, Ania, występowała w telewizyjnych show jako tancerka, więc zapewne i Marcin ma dryg do tańca.  Bosak jest utalentowanym aktorem znanym z wielu seriali, jednak  to jego udział w M jak miłość wzbudza największe emocje fanów. Jak się okaże, po małym śledztwie  przeprowadzonym przez jego bohatera Kamila Gryca, policja odnajdzie w lesie zakopane ciało Artura Skalskiego.

Może Cię zainteresować