Samobójstwo w „Na Wspólnej”. Ewa Gawryluk żegna się z serialem TVN-U? [DUŻO ZDJĘĆ]

Fani Na Wspólnej muszą przygotować się na naprawdę mocne sceny. Ewa (Ewa Gawryluk) będzie próbowała się zabić! Jak to zrobi? I czy jej się uda? Wszystko już jest jasne. Poznajcie szczegóły nowych odcinków popularnego serialu TVN.
Samobójstwo w "Na Wspólnej". Ewa Gawryluk żegna się z serialem TVN-U?

Ewa z Na Wspólnej pogrąża się w depresji, a to doprowadzi do niejednej tragedii. Zacznie się od tego, że w 2910 odcinku Elżbieta (Paulina Chapko) zaproponuje jej wspólny wypad do SPA. Matka Igora oczywiście się zgodzi i sama wsiądzie za kółko. Nagle odpłynie gdzieś myślami a samochód uderzy w drzewo. Kobieta nie będzie pamiętała samego zdarzenia, a jej synowa poważnie ucierpi. Elżbieta trafi do szpitala ze wstrząsem mózgu, a Nowak (Kuba Wesołowski) będzie wściekły na rodzicielkę. Zarzuci jej, że przecież przez nią Ela może nawet umrzeć!

Po stronie Ewy stanie tylko Ostrowski (Marek Kalita). Jako lekarz doskonale będzie wiedział, że żona może nie pamiętać chwili wypadku. Cały czas będzie ją też wspierać pocieszając ją, że synowa z pewnością wyjdzie z tego cało. I tu będzie miał rację. Ewa jednak tak szybko się o tym nie przekona. Po szczerej rozmowie z ukochanym podziękuje mu za wsparcie i pójdzie się kąpać. Dopiero po jakimś czasie mężczyzna poczuje, że coś jest nie tak… Zacznie dobijać się do łazienki, a w końcu wtargnie do środka. Znajdzie w wannie nieprzytomną Ewę z podciętymi żyłami zanurzoną we własnej krwi.

Od razu wezwie pomoc i sam zacznie ją ratować. Ewa trafi do szpitala i tam odzyska przytomność. Ale gdyby nie czujność Arka Ostrowskiego, już dawno byłoby po niej. W Na Wspólnej Igora czeka prawdziwy szpitalny maraton. Gdy Elżbieta wróci do domu, lekarze będą walczyć o życie jego matki. Możemy się tylko domyślać, jakie emocje będą nim targały. Na szczęście wszystko skończy się dobrze, a Ewa Gawryluk zostanie w serialu. Nie ulega jednak wątpliwości, że te sceny w premierowych odcinkach Na Wspólnej są tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Zobacz: Ewa z „Na Wspólnej” zabije swoją synową? Igor nie poradzi sobie ze śmiercią Elżbiety [ZDJĘCIA]

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-U nikt się nie spodziewał


×
×