×

Sebastian Stankiewicz zniknie z „Barw szczęścia”? Właśnie dostał rolę w serialu konkurencyjnej stacji!

Sebastian Stankiewicz pojawi się w serialu Pierwsza miłość. Kogo zagra gwiazdor konkurencyjnych Barw szczęścia?

Sebastian Stankiewicz jest charakterystycznym aktorem serialowym. Fachu uczył się w Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu, na Uniwersytecie Jagiellońskim i na wydziale lalkarskim szkoły teatralnej we Wrocławiu.

Zobacz: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!

Dziś jest znanym przede wszystkim z roli Ryśka Gawrona w Barwach szczęścia. Za chwilę na ekrany kin wchodzi film Pan T, gdzie Sebastian gra jedną z głównych ról i za która zdobył nagrodę za najlepsza rolę drugoplanową na tegorocznym festiwalu w Gdyni!

Stankiewicz jest też członkiem Kabaretu na koniec świata i pojawiał się w serialu satyrycznym La La Poland. Znany jest też dobrze wielbicielom Ucha Prezesa, gdzie wcielał się w role niesfornego syna pani Basi. W 2010 roku zaczął tez pojawiać się w Świecie według Kiepskich jako adorator Marioli.

Dla tego wszechstronnego artysty to powrót na antenę Polsatu. Wiosną 2019 roku uczestniczył w 9. Edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. W parze z Janją Lesar dotarł do czwartego odcinka programu.

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2151) Łukasz zostawi Kasię dla Izy i Paulinki? Sadowski marzy o córce!

Teraz pojawi się w Pierwszej miłości jako Fikoł. To mieszkaniec jednej z podwrocławskich wsi, który niespodziewanie pojawi się w Wadlewie. Jego obecność związana będzie ze sztuką teatralną, jaką w klubokawiarni w Wadlewie wystawiają mieszkańcy, m.in. Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski), Śmiałek (Paweł Okoński) oraz Ula (Ola Gintrowska).

[wp_quiz id=”816″]

Wadlewianie do współpracy zaproszą mieszkankę sąsiedniej wsi, gdzie mieszka także Fikoł (Sebastian Stankiewicz). Mężczyzna nie zrozumie jednak, że uczestniczy w przedstawieniu teatralnym i oburzony rolą swojej sąsiadki postanowi sam wymierzyć sprawiedliwość. Bójka, jaka wywiąże się w wadlewskiej świetlicy, wywoła spore zamieszanie. Mieszkańcy sąsiadujących wsi, zachęceni słowami Fikoła, zaczną ze sobą rywalizować…

Czy nowy bohater Pierwszej miłości okaże się przyjazny dla mieszkańców Wadlewa, czy swoimi działaniami zrobi więcej szkody? O tym przekonamy się już po Nowym Roku.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2162) Oliwka i Kajtek pożałują udziału w reality show

Może Cię zainteresować