Twórcy seriali nie próżnują nawet w wakacje! Ujawniamy, co wydarzy się nie tylko w „Przyjaciółkach” i „Rodzince.pl”!

Choć żar leje się z nieba, filmowcy ciężko pracują. Jakie seriale są kręcone teraz w Polsce i co zobaczymy na ekranach jesienią 2019? Ujawniamy kulisy!
Magdalena Stużyńska,. Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa, Agata Kulesza

Pułapka 2

Drugi sezon serialu z Agatą Kuleszą właśnie powstaje. Do znanych już bohaterów dołączą Jan Frycz, Maciej Musiał, Eryk Lubos, Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz i Henryk Talar. W drugiej części Pułapki, Olga Sawicka będzie musiała przeprowadzić kolejne prywatne śledztwo. Okaże się, że w sądzie jest sprawa brutalnego morderstwa. Zabójca działał dokładnie tak samo jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”.

Rodzinka.pl 15

A jednak! Powstaje też kolejny sezon serialu Rodzinka.pl. Zdjęciem z planu pochwaliła się Małgorzata Kożuchowska. Jej Natalia Boska będzie miała zupełnie nową fryzurę. A oboje Boscy zapewne będą musieli podołać obowiązkom dziadków – ich syn Tomek jest już przecież ojcem…

Ultraviolet 2

W nowym sezonie Ultravioletu Ola Serafin (Marta Nieradkiewicz) j i jej rodzina znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W 2. sezonie do obsady dołączą kolejne znane nazwiska – Karolina Gorczyca, która wcieli się w Ilonę, bratową Oli . A znany z filmów Patryka Vegi Piotr Stramowski wystąpi w typowej dla niego roli twardego gliny z łódzkiego Wydziału Zabójstw.

Przyjaciółki 14

Choć na dworze iście tropikalny klimat, gwiazdy 14. serii Przyjaciółek dzielnie pracują na planie. Anita Sokołowska czyli serialowa Zuza ma wyczerpujące emocjonalnie sceny z grającym Janka Markiem Bukowskim. A innego dnia pojawia się w towarzystwie znanego z serialu O mnie się nie martw Stefana Pawłowskiego. Fani już typują, że bohater grany przez Pawłowskiego będzie nowym kochaniem Zuzy. Ciekawe czy pozostałe bohaterki serialu – Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Strużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska) po raz kolejny zmienią mężczyzn swego życia… Jest na to niewielka szansa. Szkoda, zwłaszcza w przypadku Patrycji, która trafiła na przemocowca Wiktora (Paweł Deląg).

Na dobre i na złe

Na planie praca wre, co pokazują kolejni aktorzy, m.in. serialowa Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Do serialu wraca Robert Koszucki czyli serialowy Konica – nowy dyrektor Leśnej Góry. Jego ślub z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie wypalił. Doktor nagle poczuł sympatię do byłej żony Marty (Katarzyna Bujakiewicz). Czy Konica wróci do byłej żony już na stałe i stworzą kochającą rodzinę dla swoich synów – Jasia (Mateusz Bożek) i Adasia (Artur Sokolski) ? W serialu po wakacjach pojawi się też megagwiazda czyli Daniel Olbrychski. Sędziwy aktor wcieli się w rolę dziadka Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki). A jego serialową mamą została Agnieszka Pilaszewska.. Tylko najstarsi widzowie Na dobre i na złe pamiętają, ze aktor zagrał w… 37. odcinku tego serialu. Był wtedy pacjentem Kuby Burskiego (Artur Żmijewski).

Zobacz: Syn Doroty Szelągowskiej zagrał w “Na Wspólnej”! Jest pierwsze zdjęcie z planu!

Zobacz: Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu “M jak miłość” namieszało w sieci!

Zobacz: Roznerski to partner idealny! Swoją śliczną Adrianę Kalską traktował jak królową! TeleKamery 2019 należy do nich!


×
×