Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2019. Seriale – kiedy i gdzie oglądać?

Świąteczna atmosfera, szał przygotowań, ostatnich zakupów, pieczenie ciast, pierników i pakowanie prezentów. Kochacie ten czas? Oby! Bo niestety będziecie musieli jakoś wynagrodzić sobie kilka dni serialowej posuchy.
Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2019. Seriale - kiedy i gdzie oglądać?

Święta Bożego Narodzenia to nienajlepszy czas dla fanów telewizyjnych seriali. Powód? Dla władz telewizji to świetna okazja, by puścić widzom rodzinne filmy pełnometrażowe. A to wszystko niestety kosztem Waszych ulubionych seriali.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1484) Marzenka i Andrzejek pokłócą się tuż przed porodem!

W tym roku nie mamy dla Was dobrych informacji. W poniedziałek 23 grudnia wszystkie seriale będzie można oglądać jak zwykle. Ale już od jutra wielka rewolucja w programie telewizyjnym!

Nie zobaczymy premierowych odcinków M jak miłość, Barw szczęścia, Na Wspólnej czy Pierwszej miłości. Na TVN będziemy mogli za to oglądać kultowe Listy do M, a na Polsacie pierwsze skrzypce jak zwykle odegra Kevin sam w domu.

Jest tylko jeden serial, którego fani nie muszą się o nic martwić. To Ojciec Mateusz, którego premierowy odcinek zobaczymy drugiego dnia świąt!

Koniecznie sprawdź: Najlepsze seriale minionej dekady! Jeśli nie widzieliście, to koniecznie musicie nadrobić zaległości [RANKING]

26.12.2019

TVP1 Ojciec Mateusz premierowy odcinek 290 o godzinie 20.15

Opis, streszczenie:

Dziubak znów spotyka Gabi, z którą niegdyś próbowała go swatać matka. Dziewczyna prosi o spotkanie nad Wisłą. Wkrótce zostaje znaleziona martwa, a ślady wskazują na to, że mordercą jest Antoni. Nikt z policjantów nie wierzy jednak w winę kolegi. Na posterunku zjawia się matka oskarżonego i przyznaje się Możejce i Kobylickiej, że to ona wysyłała Gabi SMS-y w imieniu syna. Potem udaje się na plebanię, by prosić o noclegi i pomoc księdza Mateusza w oczyszczeniu Antoniego z zarzutów. Nocul donosi księdzu, że ofiara mieszkała w nieodległej Koprzywnicy. Proboszcz jedzie tam z Natalią. W szkole, w której pracowała Gabi, dowiaduje się, że często przyjeżdżał po nią młody mężczyzna. Tymczasem w komendzie trwa dyskusja na temat sprawy. Morus jest przekonany o winie Dziubaka, Możejko zaś twierdzi, że ktoś się na nim mści.

Czytaj: Ojciec Mateusz. Ksiądz Żmigrodzki postrzelony przez szaleńca! Czy to już koniec serialu TVP1?

Nie martwcie się, wszystko wróci do normy już w kolejny poniedziałek (30 grudnia). Niestety nie na długo. W sylwestrowy wieczór przecież też nie zobaczymy ulubionych seriali. Zamiast tego zobaczymy za to różnorodne, sylwestrowe relacje.


×
×