Gwiazdy seriali, które zmagają się z chorobą nowotworową. Każdy marzy, by wygrać tę nierówną walkę

Choroba nie wybiera i także serialowe gwiazdy często zmagają się z poważnymi dolegliwościami. W tym z najstraszniejszymi tylko niektórym udaje się tę walkę wygrać...
Gwiazdy seriali, które zmagają się z chorobą nowotworową.

Bronisław Cieślak

Ten dziennikarz znany przede wszystkim z seriali kryminalnych 07 zgłoś się oraz Malanowski i partnerzy, od roku walczy z rakiem prostaty. Jest intensywnie leczony.

Zobacz: Tomasz Dedek pierwszy raz tak szczerze o chorobie nowotworowej. Aktor z „M jak miłość” nadal walczy o zdrowie

W lutym 2018 przeszedłem operację nowotworu prostaty. Mam już za sobą chemioterapię i radioterapię. Od czasu do czasu odwiedzam lekarza, który przepisuje mi leki. Czuję się dobrze.

Odpoczywam w swoim domu w podkrakowskiej miejscowości. Moje ostatnie wyniki badań są obiecujące i wygląda na to, że najgorsze mam już za sobą – mówi w rozmowie z Fakt24 Cieślak.

Monika Krzywkowska

Gwiazda 39 i pół tygodnia oraz M jak miłość miała sporo szczęścia, bo do lekarza poszła po obejrzeniu materiału dotyczącego choroby w Dzień dobry TVN. Zmiana na skórze, którą wówczas odkryła była mała  ale złośliwa. Na szczęście – w bardzo wczesnym stadium.

Skończyło się szczęśliwie dla mnie. To było tak wcześnie odkryte, że nie zdążyłam doświadczyć najgorszych stron walki z rakiem. Ten czerniak jest czymś tak okropnym, ale można przez to przejść, jak jest szybciutko wykryty, a można go też nie przeżyć. – mówiła w DDTVN Krzywkowska.

Zobacz: M jak miłość. Cios w serce Asi Chodakowskiej. To Agnieszka odbije jej przystojnego Leszka!

Marcia Cross

Gwiazda Gotowych na wszystko pokonała raka odbytu. Dziś jest zdrowia, ale stara się wspierać wszystkich tych cierpiących na tę wyniszczającą i bardzo wstydliwą chorobę. Cross apeluje, by nie bagatelizować niepokojących objawów (krwawienie z odbytu, ból, swędzenie, guzki) i nie wstydzić się lekarza.

Jeżeli coś jest nie tak, posłuchaj swojego ciała i porozmawiaj z lekarzem. Nie odpuszczaj. To jest łatwo wyleczalny rak, jeżeli zdiagnozuje się go odpowiednio szybko. Mój taki był – przyznała w magazynie People.

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Michael Douglas

Amerykański gwiazdor, znany m. in z genialnego serialu Kominsky Method w 2010 roku opowiadał, że ma raka krtani, a potem jednak okazało się że ma raka gardła w bardzo zaawansowanym stadium. Aktor wyznał nawet skąd wzięła się ta choroba: z powodu seksu oralnego, który uprawiał z żoną chorą na opryszczkę. Dziś jest zdrowy.

Małgorzata Braunek

Piękna i zdolna aktorka znana przede wszystkim dzięki telewizyjnej wersji Lalki a także serii Dom nad rozlewiskiem przegrała swoją walkę z chorobą. W 2014 roku zmarła z powodu raka jajnika, z którym walczyła wiele lat. Przeszła kilka sesji chemioterapii i trzy operacje. Niestety ten rodzaj nowotworu tylko wykryty bardzo wcześnie daje pomyślne rokowania.


×
×