Sex Education: Premiera 2 sezonu już niedługo w serwisie Netflix. Co się wydarzy?

Już w 2020 Netflix pokaże drugi sezon serialu Sex Education. Co wydarzy się w nowych odcinkach tej niezwykle udanej produkcji?
Sex Education: Premiera 2 sezonu już niedługo w serwisie Netflix. Co się wydarzy?

Główny bohater Sex Education to nieśmiały licealista-prawiczek Otis Milburn – w tej roli znany m. in z Gry Endera Asa Butterfield. Jego mama (Gillian Anderson) to terapeutka seksualna. W pierwszym sezonie Otis i jego przyjaciółka z nizin Maeve Wiley (Emma Mackey) świetnie zarabiają udzielając prostych, acz konkretnych porad seksualnych.

Czytaj: Polityka. Produkcja Patryka Vegi trafi do telewizji jako serial! Gdzie i kiedy premiera?

W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą (Patricia Allison) zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Przez to, że w życiu Otisa jest miejsce dla innej dziewczynki, stosunki z Maeve będą napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii. Pojawią się też nowi uczniowie, którzy prawdopodobnie zmienią układ par w liceum. Na pewno Maeve i Aimee (Aimee Lou Wood) stanie się dużo silniejsza, od kiedy Aimee odłączyła się od poprzedniej paczki znajomych… Adam (Connor Swindells), syn dyrektora, który jest w szkole wojskowej, wciąż nie umie sobie poradzić z tym, co czuje do Erica (Ncuti Gatwa), bo rodzice nie akceptują jego orientacji seksualnej.

Zobacz koniecznie: Najlepsze seriale o szkole, które wciągają do ostatniego odcinka! Oto nasz ranking

Z kolei Lily (Tanya Reynolds) zrobi sobie przerwę w odkrywaniu swojej seksualności i skupi się na rozwijaniu talentu artystycznego. Zaczyna też przyjaźnić się z Olą. Z kolei Jackson (Kedar Willaims-Stirling) wciąż pęka pod presją rodziców, którzy chcą dla niego samych sukcesów.. Związek matki Otisa Jean i Jakoba (Mikael Persbrandt) wyjdzie na jaw i muszą oni nauczyć się funkcjonować jako nietypowa rodzina. Perypetie wszystkich bohaterów z pewnością staną się dla Otisa inspiracją do udzielania kolejnych wartościowych porad z dziedziny życia intymnego nastoletnich uczniów.

Nowe odcinki Sex Education będzie można obejrzeć już na początku 2020 roku, prawdopodobnie w styczniu. Drugi sezon będzie sobie liczył osiem odcinków.


×
×