Młodsza siostra Julii Wieniawy w „Na dobre i na złe”. Jej też wróżymy wielką karierę!

Julia Wieniawa świetnie sobie radzi w polskim świecie seriali. Ale młoda aktorka niebawem będzie miała konkurencję w postaci rodzonej siostry Alicji Wieniawy Narkiewicz. 17 -latka coraz śmielej wchodzi w nasz show-biznes. Niebawem zobaczymy ją w jednym z odcinków Na dobre i na złe. Czy zagości tam na dłużej?
Młodsza siostra Julii Wieniawy w "Na dobre i na złe". Jej też wróżymy wielką karierę!

Młodsza siostra Julii Wieniawy, równie piękna i zdolna, zadebiutowała już dwa lata temu w Niani w wielkim mieście. Pojawiła się też w jednym z odcinków serialu Mecenas Lena Barska, a rok temu dostała spora rolę w Oko za oko na TV4.

Ostatnio przyjęła propozycję dołączenia do obsady produkcji o lekarzach w Leśnej Górze… Teraz zagra w najpopularniejszym serialu medycznym w Polsce czyli w Na dobre i na złe.

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska o pracy z mężem na planie „Na dobre i na złe”: „Nie zawsze się ze sobą zgadzamy”. Co wtedy?

Na początku listopada zobaczymy ją jako 14-letnią Ninę Chmurkę. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) postara się, żeby Nina już nie cierpiała z powodu zniekształcającej ją skoliozy. Dzięki doktor Sikorce nastolatka będzie wreszcie zdrowa, prosta i bardzo wysoka.

Co ważne, siedemnastoletnia Alicja chce kształcić się dalej w kierunku aktorskim. Stwierdziła niedawno, że studia przerwałaby tylko dla błyskotliwej medialnej kariery – nie tylko w telewizji, ale przede wszystkim w mediach społecznościowych. Alicja, wzorem siostry nie wykorzystuje ich do reklamowania wszystkiego, a po prostu wykrzykuje jako medium do kontaktu z przyjaciółmi. Na Instagramie obserwuje ją niewiele osób, a na Facebooku trzeba być jej znajomym, by móc obserwować jej profil. Ale z pewnością, jeśli stanie się bardziej popularna, to się zmieni. Na razie cieszy to, że woli się jeszcze pouczyć zamiast bywać i reklamować wszystko, co popadnie.

Zobacz: Nowa Wiktoria Consalida w „Na dobre i na złe”. Młoda i zdolna aktorka zastąpi Katarzynę Dąbrowską w Leśnej Górze

Może to kwestia wychowania. Alicja i Julia mają tego samego tatę, ale różne mamy. Julia ma jeszcze dwie siostry, które nie są już spokrewnione z Alicją.

Zobacz: Na to czekali wszyscy fani „Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry


×
×