Skandal w „M jak miłość”! Kinga zdradzi męża z jego bratem bliźniakiem. Widzowie oburzeni! [WIDEO]

Widzowie M jak miłość przeżyją szok w premierowym odcinku! Co posunęło Kingę (Katarzyna Cichopek) do zdrady? Czy to koniec małżeństwa Zduńskich? Kiedy emisja 1483 odcinka M jak miłość? Sprawdź!
Wojna braci w "M jak miłość"! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

ZDRADA KINGI W 1486 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”! EMISJA W PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) to dla twórców serialu M jak miłość świetna okazja, by coś zmajstrować. Nie myślicie chyba, że to będzie wspaniały dzień bez wpadek? Będzie zupełnie odwrotnie! Zacznie się niezręcznie. Po pierwsze tuż przed ceremonią okaże się, że ojciec panny młodej zagubił broszkę jej matki. To wyjątkowa błyskotka, którą Magda chciała mieć tego dnia na sobie…

Czytaj: M jak miłość (odc.1483) Andrzej zataił przed Madzią swój wielki sekret. Będą musieli się rozwieść?

Na domiar złego, na Deszczowej pojawi się Kamil (Marcin Bosak). Nieproszony gość wprawi resztę towarzystwa w zakłopotanie. Na szczęście zachowa się po męsku i po prostu pożegna się z dawną miłością. Powie Chodakowskiej, że jeśli z Budzyńskim jej nie wyjdzie, on wciąż będzie na nią czekać.

A na koniec wisienka na torcie. Bo na ceremonii nie obejdzie się bez prawdziwych kontrowersji. Mowa oczywiście o Pawle (Rafał Mroczek), który będzie tego dnia wyjątkowo przybity. Po pierwsze znów będzie jednym z weselnych gości na ślubie Magdy, która przecież miała być jego żoną. Po drugie na miejscu będzie mijać się z Julką (Joanna Kuberska), z którą niedawno się rozstał.

W końcu oliwy do ognia doleje Kinga. Zduńska zapyta szwagra, dlaczego taki mężczyzna jak on, nie potrafi ułożyć sobie życia.

– Zastanawiam się dlaczego taki fajny facet jak ty nie może sobie ułożyć życia…
– A myślisz, że ja nie zadaję sobie tego pytania? Po prostu nie trafiłem na kobietę swojego życia… Mój brat zgarnął wszystko co najlepsze!

Czytaj: Gorący seks w „M jak miłość”. Werner zakocha się w Agacie?

– Daj spokój… – zawstydzi się Kinga.
– Nie każdy w życiu trafia na taki ideał jak ty! Wspaniała matka, świetna żona, seksowna kobieta… – Zduński zacznie rozpływać się w zachwytach nad szwagierką, a chwilę potem ją pocałuje! Julka tego nie zniesie…

Zobacz zwiastun 1483 odcinka „M jak miłość”

Niedługo później Zduńska porozmawia z mężem i zaproponuje mu, żeby jednak więcej czasu spędzał w domu. Nie powie za to jasno, co dokładnie zaszło między nią i szwagrem.

Pieniądze to nie wszystko. Jesteśmy rodziną i musimy trzymać się razem – usłyszy Piotrek.

Czy zrozumie, że Kinga po prostu potrzebuje go na miejscu i próbuje ratować relację, która ich łączy? Nie ma co kryć, że ostatnio Piotrka prawie wcale nie ma w domu, a pierwsze skrzypce w jego domu gra właśnie Paweł. To on pomaga Kindze i opiekuje się dziećmi. To jednak zaszło za daleko. Takiego obrotu wydarzeń nie spodziewali się najwierniejsi widzowie M jak miłość! Kinga i Piotrek mieli być przecież niczym Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska), którzy świecą przykładem.

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1483) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Przypominamy, że Kinga znudzona rutyną już raz zdradziła Piotrka. Straciła głowę dla sąsiada. Robert (Tomasz Borkowski) owinął sobie Zduńską wokół palca. Na szczęście w ostatniej chwili Kinga poszła po rozum do głowy. Zduńska z Pawłem są razem już od liceum. Nic więc dziwnego, że brunetka czasem może szukać szaleństwa „na boku”. Ale zdrada męża z bratem bliźniakiem to PODŁOŚĆ! Wszystko to zasługa producentów, którzy nie pozwolą widzom na nudę.

 

😉


×
×