×

Skandal w „Barwach szczęścia”! Iwonka zajdzie w ciążę z własnym ojczymem?!

To będzie prawdziwa niespodzianka w Barwach szczęścia. Wszystko wskazuje na to, że Iwonka (Izabela Zwierzyńska) zakocha się we własnym ojczymie! Szykuje się skandal na całą rodzinę Pyrków.

Iwonka i Marek (Marcin Perchuć) z Barw szczęścia pójdą też ze sobą do łóżka! W 2098 odcinku serialu (emisja w poniedziałek 23.09.2019) Iwonka napije się za dużo szampana i nieszczęście gotowe. Para wyląduje w sypialni.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Ojczym będzie próbował przekonać córkę jego zmarłej żony Marii (Iza Kuna), że tylko z nim będzie jej najlepiej i powinna z nim zostać u niego w domu. Iwonka będzie chciała wrócić do jej dawnego miejsca zamieszkania, ale Marek przekona ją, by została u niego. Iwonka usłyszy od mężczyzny, że w domu jest wystarczająco miejsca dla ich obojga. Marek przecież ciągle pracuje i nie ma go często w mieszkaniu. Za tym, by Iwonka została w domu Marka opowiada się też jego matka (Hanna Bieniuszko). Kobieta poprosi nawet przybraną wnuczkę, żeby poszła z jej synem na galę rozdania prestiżowych nagród. Iwonka będzie oponowała, ale ostatecznie zgodzi się na to.

Chciał, żebym to ja z nim poszła, ale pomyślałam, że będzie lepiej wyglądał ze śliczną, młodą dziewczyną u boku. Jak inne kobiety zobaczą go z tobą, wtedy jego akcje wzrosną – wytłumaczy przybranej wnuczce starsza pani.

Zobacz: Franek z „Barw szczęścia” odpowie za śmierć Moniczki? Piotr Walawski zniszczy mu życie!

Iwonka nie odmówi starszej pani, okaże się też, że zrobi wielkie wrażenie na kolegach Marka z pracy. Nic dziwnego – śliczna Pyrkówna będzie wyglądała jak milion dolarów.

Niestety Złoty zamiast zachowywać się przyzwoicie, będzie otwarcie zazdrosny o swoją młodą, piękną siostrzenicę! Okaże to wszystkim mężczyznom na sali! W końcu zazdrosny Marek przekona dziewczynę, żeby jak najszybciej opuścili imprezę i świętowali tylko we dwoje. A Iza się na to zgodzi.

Dopiero, gdy obudzi się rano, zorientuje się, że prawdopodobnie przespała się z Markiem. W Barwach szczęścia mężczyzna uraczył ją jednak szampanem i teraz Pyrka nic kompletnie nie pamięta. Ciekawe, czy się zabezpieczyli… Jeśli jednak już bardzo szumiało im w głowach mogli zapomnieć o antykoncepcji. A jeśli los okaże się wyjątkowo złośliwy wobec Iza może zajść w ciążę i zostać matką dziecka byłego męża własnej matki… Bardzo skomplikowane lecz niestety prawdopodobne…

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem

Może Cię zainteresować