Skandal w „M jak miłość”! Marek Mostowiak będzie w Polsce ale nie odwiedzi matki ani córki! To załamie Barbarę

A to sensacja! Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) znów pojawi się w M jak miłość! Choć nie w taki sposób, jaki spodoba się fanom serialu. To okrutne oszustwo scenarzystów!
Teresa Lipowska, Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski odszedł z M jak miłość dokładnie rok temu. Był zmęczony graniem od 16 lat tego samego bohatera. Wraz z nim zniknęła z tej produkcji jego serialowa żona Ewa (Dominika Kluźniak) W serialu uzasadniono ich odejście wyjazdem do Australii.

Kiedy jednak w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami, w serialu pojawili się na nowo Mateusz (Krystian Domagała) oraz Natalka (Marcjanna Lelek), którzy przyjechali na ślub Uli (Iga Krefft), nadzieje fanów na ponowne zobaczenie Kuszewskiego na ekranie ożyły. No bo przecież jako dobry ojciec powinien pojawić się na ślubie własnej córki. Tak się jednak nie stało.

Marek wróci do Grabiny?

W 1452. odcinku M jak miłość, pierwszym po wakacjach dowiemy się, że Mostowiak jednak przyleciał do Polski! Po co? Aby omówić kwestię pobytu i matury Mateusza (Krystian Domagała) w Polsce. Jednak widzowie nie zobaczą ani jednej sceny z udziałem Kuszewskiego! Dowiedzą się o tym dzięki jego rozmowie telefonicznej z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Przynajmniej dobrze, że scenarzyści nie zdecydowali się na uśmiercenie Mostowiaka na antypodach. Prawdopodobnie mężczyzna będzie tematem rozmów rodziny, tak jak Małgosia (Joanna Koroniewska), która rzuciła rodzinę najpierw dla miłości, a potem dla sekty.

Fanom serialu wydaje się to bardzo dziwne. Marek, który zawsze uchodził za rodzinnego człowieka, nie zatańczył z córką na jej weselu a ni nie odwiedził matki w Grabinie. To tak wydumane i mało wiarygodne,. Kacper Kuszewski oczywiście nie planuje powrotu do serialu, ale wiadomo już, że teraz częściej na ekranie będzie się pojawiał jedyny biologiczny syn Marka i Hanki (Małgorzata Kożuchowska), czyli Mateusz.

Kacper Kuszewski na brak pracy nie może narzekać: jest jurorem w programie Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo i sporo gra w teatrze. Za miesiąc czeka go premiera przedstawienia Lista męskich życzeń w reżyserii Artura Barcisia, czyli jego teścia z M jak miłość.

Zobacz: „M jak miłość” po wakacjach: Mateusz nie zda matury i pobije kolegów! Syn Mostowiaków nowym czarnym charakterem serialu

Zobacz: M jak miłość po wakacjach. Marcin chory z zazdrości o Agnieskzę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!

Zobacz: Marek Mostowiak wraca do “M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!


×
×