„Ślad” z Joanną Koroniewską wraca na antenę Polsatu. Znamy datę premiery 2 sezonu

Trzecią część polsatowskiego serialu Ślad będzie można oglądać już od 20 października 2019. Produkcja będzie nadawana w niedziele o godz. 23.10, czyli tuż po serialu i
"Ślad" z Joanną Koroniewską wraca na antenę Polsatu. Znamy datę premiery 2 sezonu

W serialu Ślad występują m.in. Anita Jancia (której bohaterka przeżyła atak podczas przesłuchania zabójcy) , Joanna Koroniewska, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat, Ada Fijał Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz, Marta Jarczewska, James Malcolm, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Waldemar Błaszczyk.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 164). Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Produkcja przedstawia pracę fikcyjnego Centralnego Wydziału Śledczego Policji. Zatrudnieni tam funkcjonariusze ścigają najbardziej niebezpiecznych i podstępnych bandytów. Ślad to polska wersja formatu produkowanego przez TeleAlliance Media Holding.
Ciekawe, czy serial poprawi swoje ostatnie wyniki. Średnia oglądalność premierowych odcinków drugiego sezonu Śladu , które Polsat pokazał wiosną, wynosiła zaledwie 664 tys. widzów.

W drugiej części serialu na ekranie pojawiła się  dawno niewidziana Joanna Koroniewska, kojarzona do tej pory najlepiej z rolą Małgosi Mostowiak w M jak miłość.

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

 Żeby móc zostać panią nadkomisarz, trzeba umieć strzelać. To nie jest proste! Trzeba w odpowiedni sposób trzymać broń, o czym jeden z kolegów ostatnio mi przypomniał. Pamiętam, że uczyłam się strzelać na WOS-ie i wydawało mi się, że to takie proste. Nic bardziej mylnego! To nie jest jak jazda na rowerze, zapomina się wszystkiego! Musiałam się nauczyć tego od początku– zdradziła gwiazda podczas rozmowy z internautami.

Dzięki tej roli aktorka, dla której to pierwsza ważna rola po długiej kwarantannie po M jak miłość, zaczęła ćwiczyć pilnie strzelanie.

Próby na strzelnicy usprawniają i przede wszystkim uwiarygodniają postać, ponieważ pozwalają wyzwolić w człowieku emocje, których zazwyczaj kompletnie nie ma. Gdy przechodzimy potem do grania postaci, jeszcze bardziej możemy się w nie wgłębić i coraz lepiej zaczynamy je rozumieć. Na co dzień jestem osoba potulną, nie zdarza mi się być agresywną wobec innych, a na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś niezwykłego – przyznała aktorka.

Jak da sobie radę w nowym sezonie Śladu, o tym przekonamy się już pod koniec października.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor toczą wojnę w mediach społecznościowych. Pokazali swoje najbrzydsze zdjęcia!


×
×