×

Śledztwo Karskiego w „M jak miłość”. Policjant odnajdzie ciało Artura i odkryje jego mroczne tajemnice

W M jak miłość Artur z zimną krwią zabił kochankę, która nie była mu posłuszna. Wraz ze śmiercią Skalski zabierze do grobu kilka tajemnic. Karski rozwiąże je wszystkie?

W 1456 odcinku M jak miłość bezwzględny i przede wszystkim psychicznie chory Artur więził Darię, a potem wywiózł ją z miasta i najprawdopodobniej zabił. Zrobił z nią to, co chciał zrobić z Izą (Adriana Kalska)!

Historia lubi się powtarzać. Wszystko już było, moja droga. Tylko skład osobowy się trochę zmienił. Życie jest… śmiertelnie przewidywalne – to ostatnie słowa, które Daria usłyszała od Skalskiego.

Zobacz: Iza i Marcin z „M jak miłość” skazani na psychopatów. Po śmierci Artura ktoś nadal będzie ich dręczyć!

Jakub Karski odkryje zabójcę Artura?

Już w 1460 odcinku M jak miłość (emisja 8 października 2019 w TVP2) Olek zamorduje Artura. Szaleniec zjawi się bowiem w domu nad jeziorem, by dopaść Izę. Gdy młody Chodakowski wejdzie mu w drogę najpierw go obezwładni. Lekarz jednak odzyska przytomność i słysząc kolejne groźby wariata zwyczajnie pociągnie za spust. Potem zagrają już emocje. Olek pełen adrenaliny zakopie w lesie ciało psychola, a Marcinowi (Mikołaj Roznerski) nie przyzna się do zbrodni.

Zobacz: Olek to morderca! Kochanka z prokuratury się od niego odwróci? Wiemy, co wydarzy się po śmierci Artura w “M jak miłość”

M jak miłość, (Krzysztof Kwiatkowski)

M jak miłość, (Krzysztof Kwiatkowski)

Tymczasem Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zacznie szukać Artura. Zorientuje się, że Olek mąci w zeznaniach. Nieobecność Sklaskiego powiąże z zaginięciem Darii, która miała się do niego odezwać po powrocie z urlopu. Wygląda więc na to, że policjant zdemaskuje Olka, a przy okazji dowie się, że Artur zamordował Darię.

Czy odnajdzie jej ciało? Czy widzowie M jak miłość dowiedzą się, co szaleniec zrobił z kochanką? O wszystkim przekonamy się już niedługo na antenie TVP2.

Zobacz: Małgosia Chodakowska umrze w “M jak miłość”? 5 powodów, dla których tak powinny potoczyć się losy rodziny Mostowiaków

Może Cię zainteresować