M jak miłość: Iza i Marcin już po ślubie. Ich urocze zdjęcie sprzed ołtarza robi furorę w sieci

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość w końcu spotkali się przed ołtarzem! Ich wspólne zdjęcie z kościoła już jest hitem w internecie. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu?
M jak miłość: Iza i Marcin już po ślubie. Ich urocze zdjęcie sprzed ołtarza robi furorę w sieci

Czyżby Iza i Marcin w końcu spotkali się przed ołtarzem? Wiele na to wskazuje! Co prawda aktorzy celowo narobili bałaganu publikując zdjęcie z ceremonii. Nie jest przecież tajemnicą, że w życiu prywatnym również marzą o ślubie. Pokazując odważne zdjęcie myśleli, że wprowadzą internautów w błąd. Mało kto jednak uwierzył, że to fotka z ich prywatnej uroczystości. Wierni widzowie M jak miłość od razu zrozumieli, że sprawa tyczy się raczej ich serialowych bohaterów.

Sprawdź: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!

No nie chce mi się wierzyć . Pani Adriana ceni sobie prywatność. Pan Mikołaj raczej nie wrzuciłby takiej foty

To na bank z serialu! – czytamy w komentarzach.

Przypominamy, że Iza i Marcin już dawno chcieli przysięgać sobie miłość przed Bogiem, ale wtedy plany zrujnował im Artur (Tomasz Ciachorowski). Szaleniec robił dosłownie wszystko, żeby zrujnować ich szczęście. Gdy przepadł (a jeszcze zanim Marcin dowiedział się, że Skalski nie żyje) oboje panicznie bali się jego powrotu.

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Z obaw przed tym, że wydarzy się najgorsze odwołali więc ślubne przygotowania. Wszystko wskazuje na to, że jednak do nich wrócą! Ceremonia dojdzie do skutku i najprawdopodobniej odbędzie się w Grabinie. Czyli tak, jak to sobie zaplanowali na samym początku.

Iza będzie piękną panną młodą, a Marcin przystojnym panem młodym. Zakochanym towarzyszyć będą najbliżsi, a całość będzie kameralna, skromna i z klasą. Po wszystkim będą mogli odetchnąć z ulgą. W końcu ich największy wróg już nigdy nie wejdzie im w drogę. Ciekawostką jest również to, że ceremonia być może będzie podwójna! Aneta (Ilona Janyst) robi przecież wszystko, żeby tylko zmusić Olka (Maurycy Popiel) do ślubu. Jeśli tak bardzo będzie jej się spieszyło, niewykluczone, że przed ołtarzem spotka się więcej niż jedna para.

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

A jeśli zdjęcia do tych scen kręcone były właśnie dziś. To zobaczymy je na ekranie dopiero za jakieś trzy miesiące! Fani Izy i Marcina muszą więc trochę poczekać na te pełne wzruszeń i radości odcinki M jak miłość. 


×
×