M jak miłość: Wesele Izy i Marcina. Niespodziewany gość zepsuje zabawę? [WIDEO]

To już niedługo! Iza  (Adriana Kalska) i Marcin ( Mikołaj Roznerski) z M jak miłość wezmą ślub. Do sieci wyciekł filmik z ich wesela. Widać na nim coś bardzo dziwnego.
M jak miłość: Wesele Izy i Marcina. Niespodziewany gość zepsuje zabawę?

Co się wydarzy podczas ślubu Izy i Marcina w „M jak miłość”?

W  filmiku opublikowanym na oficjalnej Stronie M jak miłość zachęca się do głosowania na Mikołaja Roznerskiego w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2020. Mikołaj ma nominację jako najlepszy aktor. Ale filmik jest na tyle ciekawy, że rozgrzał internautów!

Sukienka Izy

Choć ma zaledwie kilkanaście sekund widać na nim wiele  wyjątkowo smakowitych szczegółów. Na przykład to, jak jest sukienka panny młodej.A jest bardzo w trendach. Obcisła, biała w stylu lat 30, z gipiury. Iza wygląda w niej  niezwykle elegancko. Trochę w przeciwieństwie do Magdy Budzyńskiej (Anna Mucha) z M jak miłość , której kreacja ślubna okazała się bardzo nieudana, wręcz tandetna.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”? Jest już oficjalny komentarz aktorki

Na krótkim wideo widać także  niektórych z gości młodej pary. Ich  dobór jest zadziwiający. Marcin pozwolił sobie na przykład na zaproszenie Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach), swoje kochanki z dawnych czasów. A niedawno przecież Agnieszka sypiała też z Olkiem, Bratem  Marcina!

Niespodziewani  goście

Co na ślubie Izy i Marcina z M jak miłość robi policjant Jakub  Karski (Krzysztof Kwiatkowski), także eks panny młodej?

Zobacz: Radykalna zmiana w emisji „M jak miłość”. Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

Jest też oczywiście mama braci Chodakowskich, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Nie widać jednak  jej towarzysza (Grzegorz Wons). I najważniejsze – na filmiku nie pojawia się Olek Chodakowski, który według wszelkich prawideł powinien być świadkiem pana młodego. Lecz z drugiej strony może Iza, wiedząc o tym, że  młody lekarz zabił jej  byłego męża, psychopatę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), nie chciała go na swym ślubie? Może uznała jego obecność za zły omen?

To nasuwa się jeszcze jedna teoria dotycząca nieobecności Olka na ślubie brata. Może już  trafił za kratki. Tylko dlaczego jest tak, że jego brat tak świetnie się bawi? Czyżby był tak dobrym aktorem, że nie  daje niczego po sobie poznać?

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1493) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Wszystko w Waszych rękach ❤️#Telekamery

Opublikowany przez M jak miłość Piątek, 13 grudnia 2019


×
×