Szczegóły ślubu Izy i Marcina w „M jak miłość”. Kto będzie świadkową?

W nowych odcinkach M jak miłość Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zajmą się planowaniem ślubnej ceremonii. Wiemy, kogo wybiorą na swoich świadków. Będziecie zaskoczeni!
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

W nowych odcinkach M jak miłość Iza i Marcin pogrążeni w ślubnych przygotowaniach nie zauważą nawet, że są na celowniku Artura (Tomasz Ciachorowski). Lewińska będzie zaangażowana w szaleństwo przed ceremonią. Przymiarki sukni i wybór świadkowej będą dla niej priorytetowe.

Zobacz: Artur z „M jak miłość” znajdzie sobie kolejną ofiarę. Pobije ją do nieprzytomności!

W 1456 odcinku M jak miłość (emisja już we wtorek 24 września) narzeczona Marcina odwiedzi jego sąsiadkę i byłą kochankę – Agnieszkę (Magdalena Walach). To właśnie ją wybierze na swoją świadkową. Olszewska będzie zaskoczona propozycją, ale oczywiście nie odmówi. Od jej romansu z Marcinem minęło już wiele lat, a teraz są przyjaciółmi.

Zobacz: Iza nigdy nie uwolni się od Artura Zemsta psychopaty z “M jak miłość” będzie bolesna!

Pytanie tylko, kto zostanie świadkiem Chodakowskiego? Przyszły pan młody najpewniej będzie musiał wybierać między przyjacielem Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) a bratem Olkiem (Maurycy Popiel), który z resztą romansuje teraz z Agnieszką.

Tak czy siak ceremonia będzie bardzo kameralna i tylko w gronie najbliższych. Przynajmniej z założenia. Najpiękniejszy dzień w życiu Izy i Marcina zniszczy oczywiście ich największy wróg – żądny zemsty Artur Skalski.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”


×
×