×

Masakra na ślubie Izy i Marcina w „M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? „Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Fani serialu M jak miłość z niecierpliwością czekają na ślub swojej ulubionej pary. Ceremonia nie będzie jednak bajkową sielanką. Wydarzy się coś strasznego! 

Makabryczna zapowiedź maskary na weselu Lewińskiej (Adriana Kalska) i Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają tragedię i rozlew krwi. Potwierdził to ich największy, ekranowy rywal.

Nie wiem, czy ten dzień, który dla Izy i Marcina miał być najpiękniejszym dniem w życiu, nie okaże się dla nich koszmarem… – mówił niedawno grający psychopatę Skalskiego Tomasz Ciachorowski.

Krwawe wesele może stać się nie tylko udziałem bohaterów Gry o tron czy filmu Kill Bill, ale i M jak miłość. Takich szokujących scen nigdy w serialu nie było, ale to świetna okazji, by przyciągnąć przed ekrany jeszcze więcej widzów. Wiele argumentów wskazuje na to, że Skalski ostatecznie wybierze rozwiązanie siłowe, żeby wreszcie osiągnąć swój cel, czyli zabić Izę.

W odcinkach M jak miłość po wakacjach zobaczymy, że psychopata ukrywa się przed Lewińską i Chodakowskim w Polsce, u swojej psychiatry (Ewelina Gnysińska), którą kompletnie omotał wizją szczęśliwego, beztroskiego życia w Ameryce. By zmylić policję i Chodakowskiego, kazał rozgłaszać swojej ciotce (Agata Rzeszewska), że uciekł do Argentyny. W rzeczywistości jest w kraju i obserwuje Izę.

Ślub Izy i Marcina w M jak miłość: Atak znienacka

Wieści o ucieczce Artura miały uśpić jej czujność i sprawić, by dziewczyna stała się mniej ostrożna. Na szczęście jej narzeczony Marcin nie do końca uwierzy w sprzedaną mu bajeczkę. Uda mu się załatwić broń i szkolenie. Zatem należy przypuszczać, że na weselu zakochanej pary może dojść do strzelaniny. Ofiarami może być nie tylko trójka głównych bohaterów, ale i przypadkowi ludzie, czyli weselni goście.

Bardzo prawdopodobne jest, że podczas takiej konfrontacji zginie Skalski. Wszystko to dlatego, że genialnie wcielający się w rolę niebezpiecznego szaleńca Tomasz Ciachorowski chyba powoli ma dosyć odgrywania psychopaty. Zagorzali fani w serialu za bardzo identyfikują go z tym groźnym zbiegiem, a to nie jest do końca w smak aktorowi. Ciachorowski stworzył postać, której wszyscy się boją. O tym, jak przebiegnie wesele Izy i Marcina, przekonamy się zapewne już we wrześniowych odcinkach M jak miłość.

Zobacz: Serialowi psychopaci. Nie tylko Artur Skalski z “M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking

Zobacz: M jak miłość po wakacjach. Marcin chory z zazdrości o Agnieszkę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!

Zobacz: Skandal w “M jak miłość”! Marek Mostowiak będzie w Polsce, ale nie odwiedzi matki ani córki! To załamie Barbarę

 

Może Cię zainteresować