Iza i Marcin z „M jak miłość” już po ślubie! Mikołaj Roznerski opublikował urocze zdjęcie i zdradził tajemnicę nowych odcinków

Ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) to najbardziej wyczekiwane wydarzenie nadchodzących odcinków M jak miłość. Problem tylko w tym, że szczęście zakochanych zrujnować chce Artur (Tomasz Ciachorowski). Uda mu się? Już wiemy!
Iza i Marcin z "M jak miłość" już po ślubie. Mikołaj Roznerski opublikował urocze zdjęcie i zdradził tajemnicę nowych odcinków

W nowych odcinkach M jak miłość Iza i Marcina powiedzą sakramentalne tak przed ołtarzem w Grabinie. Urządzą też skromne wesele w siedlisku Uli (Iga Krefft). Co wydarzy się na ceremonii? Skalski czyha na parę, by zrujnować ich szczęście! Domyślacie się pewnie, że czeka na najmniej odpowiedni moment – ślub!

Wróżono nawet, że psychopata wpadnie w samym środku ceremonii z pistoletem lub innym narzędziem, by dokonać krwawej zbrodni na zakochanych. Na szczęście nic takiego nie dojdzie do skutku. Kto wie, może zaproszony na wydarzenie policjant – Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) stanie na wysokości zadania i obezwładni napastnika zanim wydarzy się tragedia?

Jedno jest pewne – Iza i Marcin po ślubie będą cali i zdrowi. Zdradził to właśnie Mikołaj Roznerski na swoim Instagramie. Aktor opublikował zdjęcie uroczej rodzinki w komplecie dając widzom do zrozumienia, że Artur nie zdoła zrealizować swojego mrocznego planu.

Po tym zdjęciu widzowie M jak miłość będą mogli odetchnąć z ulgą. Teraz już jesteśmy pewni, że Iza i Marcin zostaną małżeństwem i zupełnie nic im się nie stanie. A co z Arturem? O wszystkim przekonamy się już jesienią w nowych odcinkach serialu.

Zobacz: Ślub w „M jak miłość” to dopiero rozgrzewka! Mikołaj Roznerski zaprowadzi Adrianę Kalską do ołtarza nie tylko w serialu

Zobacz: Producenci „M jak miłość” zniszczyli pamiątkę po Lucjanie. Szokującego posunięcia twórców serialu nie spodziewała się nawet Teresa Lipowska

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije zakochanych przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się dla nich koszmarem”


×
×