×

Ślub Madzi i Andrzeja w „M jak miłość”. Znamy szczegóły. Widzów czeka wielka niespodzianka!

To już pewne. Madzię (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) z M jak miłość czeka ślub. Jednak wchodząc w związek małżeński z Budzyńskim wiele w jej życiu się zmieni.

W nowych odcinkach M jak miłość Chodakowska stanie się przyszywaną mamą dla przyszywanych dzieci Andrzeja – Łukasza (Kuba Józefowicz) oraz Ani. A także przyszywaną babcią dla dziecka Łukasza. Chłopak bowiem niedługo zostanie ojcem. Jego dziewczyna Katia (Joanna Jarmołowicz) jest bowiem w ciąży. Pikanterii temu wątkowi dodaje… prawdopodobna ciąża Madzi! 

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! Tragiczna śmierć Artura wstrząśnie widzami. Uwaga, spoiler!

Madzia z M jak miłość jest w ciąży?

Na Instagramie aktorów z M jak miłość pojawiły się ujęcia z planu ze ślubu Magdy u Andrzeja. Anna Mucha w sukni ślubnej głaszcze się po brzuchu, zupełnie jakby była w ciąży.

Na zdjęciach na profilach aktorów widać na przykład ubranego w ślubny garnitur i Muchę Krystiana Wieczorka. Bardziej tajemnicza okazała się Anna Mucha, która tak sprytnie zrobiła zdjęcie, żeby nie było widać jej sukni ślubnej.

Zobacz: Producenci “M jak miłość” pozbędą się Barbary Kurdej-Szatan z obsady? Szczegóły nowych odcinków nie wróżą jej bohaterce świetlanej przyszłości

View this post on Instagram

a co to …? ???? #work #inprogress

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Cała uroczystość będzie miała miejsce w ogrodzie Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) na Deszczowej. Wiadomo, że Kinga i Madzia są dla siebie jak siostry. Poznały się na studiach i od tego czasu wspierają się we wszystkich chwilach, i tych dobrych, i tych złych. Posiadłość Zduńskich jest bardzo obszerna i otoczona imponującym grodem, wprost wymarzonym do urządzania dużych imprez. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy tę uroczystość w serialu.

Ciekawe, czy na wesele przyjdą też Łukasz z Katią? W sumie Andrzej był dla niego przez dużą część jego życia jak ojciec. Nic dziwnego, że chłopak już mówi do niego „dziadku’, choć zapewne to nie do końca się może podobać Budzyńskiemu. Natomiast jeśli Madzia faktycznie będzie w ciąży, ucieszy się jak dziecko. Czy jednak dziewczyna, której przeszczepiono serce, powinna zostać matką? Bo to, z medycznego punktu widzenia, jest możliwe.

Zobacz: Wielki powrót do “M jak miłość”. Uwielbiana aktorka znów pojawi się na ekranie i to w wątku przystojnego Marcina!

Może Cię zainteresować