×

Ślub w „M jak miłość” to dopiero rozgrzewka! Mikołaj Roznerski zaprowadzi Adrianę Kalską do ołtarza nie tylko w serialu

To dopiero informacja! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od tygodni ukrywają przed światem, że planują ślub! I nie… Tym razem nie mówimy o serialowej rzeczywistości, a o życiu prywatnym zakochanych w sobie aktorów.

Ta informacja z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzach fanów Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość. O tym, że para bierze ślub w serialu wiadomo od dawna. Na ekranie były już zaręczyny, poszukiwania sukni ślubnej i przymiarki. Okazuje się jednak, że zakochani zgotowali sobie taki sam los z dala od kamer! Tajemniczy informator zdradził właśnie w jednym z tygodników, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od kilku miesięcy są zaręczeni. Trzeba przyznać, że nic nie dali po sobie poznać!

-Antoś powiedział ojcu, że chciałby, aby Ada została z nimi na zawsze. – powiedziała znajoma pary.

-Syn namawia Mikołaja, by jak najszybciej ożenił się z Adrianą Kalską – dodała osoba z produkcji serialu M jak miłość.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć przyszłym nowożeńcom szczęścia i pięknej ceremonii, z której zdjęcia z pewnością obiegną cały Internet. Wcześniej jednak zobaczymy na ekranie TVP2 ich ślub w M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski będą mieli więc pewnego rodzaju rozgrzewkę przed tym, co czeka ich w prawdziwym życiu. Chyba, że… wezmą ślub w tajemnicy jeszcze w te wakacje, żeby skorzystać z pięknej pogody!

Tak czy siak ten ślub w M jak miłość do najwspanialszych niestety może nie należeć. Choć bliscy zakochanej pary zrobią wszystko, żeby ten dzień przebiegł po ich myśli, to Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) nie zmarnuje okazji, by zniszczyć ich wspólne szczęście. Możemy więc spodziewać się najgorszego – łącznie z tym, że psychopata będzie próbował ich zabić!

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Serialowi psychopaci. Nie tylko Artur Skalski z “M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking

Zobacz: Wyciekły szczegóły ślubu Izy i Marcina z „M jak miłość”! Jeden z aktorów właśnie się wygadał!

Może Cię zainteresować