Ślubna drama w „Barwach szczęścia”. Sebastian zerwie z prostytutką przed ołtarzem?

Matka Sebastiana (Danuta Kowalska) z Barw szczęścia już wie, jak niegdyś zarabiała na życie jego narzeczona (Karolina Chapko). I zdecydowanie nie chce byłej prostytutki w rodzinie! Czy syn (Marek Krupski) zdoła jej się przeciwstawić, i przekonać narzeczoną by mimo sprzeciwu Elizy wyszła za niego za mąż?
Ślubna drama w "Barwach szczęścia". Sebastian zerwie z prostytutką przed ołtarzem?Ślubna drama w "Barwach szczęścia". Sebastian zerwie z prostytutką przed ołtarzem?

O tym, że nie jest łatwo rozpoczynać normalne, uczciwe życie u boku zwykłego mężczyzny przekonuje się właśnie Dominika z Barw szczęścia. Zdecydowanie zerwała z mroczną przeszłością. Niestety, o jej dawnych grzeszkach wie już mama Sebastiana i zdecydowanie się jej to nie podoba. Uważa, że syn złamie sobie życie biorąc za żonę dawną prostytutkę.

Zobacz: Władek straci pracę na uczelni. Tak zacznie się jego koszmar

Ta panienka musi zniknąć z twojego życia– oznajmi stanowczo.

Kto powiedział Elizie o tajemnicy Dominiki? Winnym jest Damian (Michał Lesień Nowacki). Oczywiście będzie kłamał, że to nie on. Tymczasem skołowany całą sytuacją Sebastian zniknie niedługo przed ślubem z domu. I Dominika domyśli się, że narzeczony waha się. Zatem… postanowi odwołać ślub. Uciec. W końcu jednak da się ubłagać.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

Ale to nie będzie koniec ślubnej dramy. W 2120. odcinku Barw szczęścia (emisja 23 października 2019 w TVP2). Pośród zaproszonych gości spłoszona panna młoda zauważy Klemensa (Sebastian Perdek). Mężczyzna wynajmował ją do sprzątania nago. Teraz będzie się bała, że były klient wysypie ją przed innymi gośćmi jej uroczystości. Nie będzie się przecież liczyło, że w ten sposób zarabiała na spłatę haraczu, mężczyźnie który ja szantażował. W przeszłości Dominika często okradała swoich klientów podczas wieczorów kawalerskich. Tak czy siak, w celach zarobkowych służyła własnym ciałem.

Zobacz: Najpierw Piotr Jankowski, teraz ona! Kolejna gwiazda odchodzi z “Barw szczęścia”. Znamy powód!

I choć narzeczony powie jej, że naprawdę poradzi sobie i z tym, Dominika postanowi uciec z własnego ślubu. Ciekawe, czy ta para jeszcze się zejdzie? Może być im trudno, zwłaszcza biorąc pod uwagę nastawienie niedoszłej teściowej i to, że w każdej chwili dziewczyna może być zdemaskowana przez któregoś z dawnych klientów.


×
×