Na dobre i na złe: Znamy prawdziwy powód wyjazdu Wiki do Hiszpanii. Zapowiada się wesoło, ale producenci zgotują jej kolejny koszmar!

Już po wakacjach w Na dobre i na złe zobaczymy, jak doktor Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) niespodziewanie się wzbogaci. Niestety, w tragicznych okolicznościach. W Hiszpanii umrze babcia lekarki. Wiktoria odziedziczy po niej dom na Costa del Sol. Czy to oznacza, że pani doktor już na zawsze zniknie z Leśnej Góry?
Z Leśnej Góry do Hiszpanii! W "Na dobre i na złe" Blanka i Wiktoria z wyjadą z Polski na zawsze? [ZDJĘCIA]

Smutna wiadomość o śmierci babci załamie Wiktorię, która wciąż nie może uporać się z odejściem jej ukochanego Adama (Grzegorz Daukszewicz). To właśnie z tego powodu doktor Consalida z Na dobre i na złe będzie musiała się wybrać do Hiszpanii, by wyprawić krewnej pogrzeb i zdecydować, co ma dalej zrobić ze spadkiem po niej. Babcia Wiktorii co prawda nigdy się w serialu nie pojawiła, ale i tak Wiki będzie wspominać starszą panią ze łzami w oczach. Niestety, czeka ją też trudne zadanie załatwienia wszelkich formalności urzędowych i zlikwidowania domostwa. Bo doktor Consalida stanowczo oświadczy towarzyszom swej podróży, że domu po babci zatrzymać nie chce.

Wiki razem z Blanką (Pola Gonciarz) i chirurgiem Jose Perezem (Marcin Krajewski) odwiedzi miasto Mijas na wybrzeżu Costa del Sol w Andaluzji. Będzie tam pięknie, bajkowo i bardzo miło, mimo smutnych okoliczności tej podróży. Gorący klimat, świetne jedzenie, piękne krajobrazy i nostalgia sprawią, że Wiktoria ostatecznie nawiąże romans z przystojnym hiszpanskim lekarzem. Ciekawe, czy Wiktoria będzie chciała kontynuować ten związek, gdy wrócą do Polski? Choć na razie nie wiadomo, czy Jose nie będzie musiał zostać w swej ojczyźnie. A romans na odległość chyba w tych okolicznościach niezbyt może odpowiadać Wiktorii.

W październikowych odcinkach Na dobre i na złe zobaczymy też, że Wiktoria, zauroczona pięknymi krajobrazami i wreszcie szczęśliwa, będzie spacerowała po bazarze w Mijas. Spotka tam polską wróżkę, panią Kwiatkowską (Jowita Budnik). Niestety kobieta poważnie zachoruje. Na jej szczęście zajmą się nią tak wybitni lekarze jak doktor Consalida i doktor Perez.

Zobacz: Rewolucja w życiu Katarzyny Dąbrowskiej! Nowa fryzura i nowa praca… Jej rola w „Na dobre i na złe” wisi teraz na włosku!

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×