Śmierć w „Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Producenci serialu Na Wspólnej nie napisali Michałowi (Robert Kudelski) przyjemnego scenariusza. Brzozowski podzieli los żony i umrze na oczach widzów? 
Na Wspólnej, Michał (Robert Kudelski)

W minionym sezonie Na Wspólnej w życiu Michała wydarzyło się wiele złego i nic nie zanosi się na to, by teraz było lepiej. Po tym jak zaginęła jego żona zaczął się prawdziwy koszmar. Początkowo uważano, że Kinga (Ilona Wrońska) po kłótni z mężem po prostu uciekła. Ale milczenie było podejrzane. Dopiero w wyniku długiego śledztwa okazało się, że Brzozowska została brutalnie zamordowana!

Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?

Michał nie umiał się z tym pogodzić. Potem okazało się, że jego przyjaciółka Ilona (Anna Samusionek) ma poważne problemy. Oskarżona o morderstwo urzędnika blondynka trafiła do więzienia – a to także odbiło się na zdrowiu Brzozowskiego. Zszarpane nerwy w jego przypadku mogą mieć tragiczne następstwa. Michał jest bowiem po zawale i od dawna choruje na serce.

Zobacz: Koniec wielkiej przyjaźni w „Na Wspólnej”. Elżbieta rzuci na Zuzę podłe oskarżenia!

W jednym z ostatnich postów w mediach społecznościowych, Robert Kudelski przyznał, że jego bohatera czeka poważna operacja serca. Czy Brzozowski z Na Wspólnej przeżyje? A może zginie na stole operacyjnym i osieroci nastoletniego synka?

Co słychać, pyta Facebook. Nic szczególnego. Golić się trza pod operację serca w „Na Wspólnej”. Taka robota…

Robert Kudelski

Robert Kudelski


×
×