Śpiewające gwiazdy seriali. To nie tylko Paweł Domagała

Nasze gwiazdy seriali kochają śpiewać i są niezwykle uzdolnione muzycznie. Kto najbardziej? Sprawdzamy!
Eliza Rycembel, Paweł Doagała, Barbara Kurdej-Szatan

Paweł Domagała O mnie się nie martw

Jego przebój  Weż nie pytaj ( oficjalny teledysk) ma na You Tube ponad 100 mln wyświetleń. Ale jest też mnóstwo coverów i parodii.  Znany z ról komediowych aktor  rownolegle prowadzi swą udaną karierę muzyczną, Koncertuje. Podobno jego teść Andrzej Grabowski jest nieco zazdrosny o tę niesamowitą karierę muzyczną zięcia. Sam bowiem  też śpiewa, nawet wydał płytę…

Eliza Rycembel – Osiecka

Młoda gwiazda serialu o Agnieszce Osieckiej oraz Odwróconych  ma znakomity głos, czego dowiodła w  filmie #wszystkogra. Piosenkę w jej wykonaniu -Lipka zielona można posłuchać  w filmie Boże ciało – polskim kandydacie do Oscara.

 Barbara Kurdej-Szatan- M jak miłość

Właśnie od śpiewania zaczynała Basia swą medialną karierę. Wraz z zespołem Soul City  wystąpiła w programie X Factor. Ma  faktycznie kawał głosu i trochę szkoda, że tak rzadko śpiewa  poza teatrem. Świetnie brzmią z mężem Rafalem Szatanem, specjalizującym się w musicalach. Basia zaś nagrała m.in. piosenkę z Liberem do filmu Dzień dobry, kocham cię.

Zobacz: Ostatni odcinek M jak miłość w tym roku. Co się wydarzy?

Małgorzata Kożuchowska- Motyw

W 2006 roku pojawił się jej minialbum zatytułowany W Futrze, który ukazał się w formie dodatku do magazynu Elle. Na płycie znalazło się pięć piosenek. W 2010 roku Kożuchowska nagrała też duet z Radzimirem Dębskim. W 2019 roku nagrywała album z piosenkami dla dzieci.

 Zobacz: Największe serialowe klapy 2019

Piotr Polk – Ojciec Mateusz

Gwiazdor  od dawna flirtuje z muzyką. Nie tylko świetnie śpiewa poetyckie piosenki, ale też   gra na akordeonie.  Poza tym wykonuje  piosenki w językach obcych, a w szczególności są mu bliskie francuskie klasyki.  W dorobku ma dwie płyty Polk in love oraz Mój film.

Zbigniew Zamachowski –W rytmie serca

Zanim został aktorem, śpiewał i nawet wystąpił ( jako nastolatek na festiwalu w Opolu.  Potem umiejętnie łączył  karierę aktorską ze śpiewaniem – w dorobku ma udział w wielu spektaklach muzycznych, m. in  legendarnym Zimy Żal oraz Big Zbig Show. W latach 90. był idolem nastolatek, nawet większym niż Domagała! No i nie zapomnijmy. To on był Jaskrem w polskim Wiedźminie!

 

W latach 90. był idolem nastolatek, nawet większym niż Domagała! No i nie zapomnijmy. To on był Jaskrem w polskim Wiedźminie!


×
×