Stanisława Celińska odchodzi z „Barw szczęścia”? Wszystko przez poważne problemy zdrowotne

Jest największą gwiazdą Barw szczęścia. Niestety, Stanisława Celińska nie młodnieje. W mediach pojawiła się plotka, że aktorka powoli będzie żegnała się z rolą sympatycznej Amelii, aż w końcu zniknie z serialu. Czy to prawda?
Stanisława Celińska

Stanisława Celińska czuje się coraz słabiej, a w mediach nie brak już informacji o jej rzekomym odejściu z serialu. Na tę wiadomość od razu zareagowała produkcja Barw szczęścia, dyplomatycznie odpowiadając, że nikt Celińskiej nie uśmierca w serialu.

Umowa z panią Celińską pozostaje bez zmian, aktorka pracuje na planie w takim wymiarze, jak to zostało ustalone z produkcją – powiedziała Faktowi Karolina Baranowska, odpowiadająca za PR serialu.

Czy to oznacza, że Celińska odejdzie z serialu? Produkcja de facto nie udzieliła na to pytanie precyzyjnej odpowiedzi. Być może będzie tak, że aktorka będzie pracować na planie Barw szczęścia do końca roku. Gdy siły jej na to nie pozwolą, watek zostanie wygaszony. Jeśli będzie odwrotnie, umowa zostanie przedłużona. Oby tak właśnie było!

Produkcja bardzo dba o to, by ta wybitna aktorka czuła się dobrze na planie serialu i pracowała na nim jak najdłużej. Pani Stanisława od dawna skarży się na problemy ze stawami, bardzo częste u ludzi w jej wieku. Dlatego producenci Barw szczęścia dbają o to, by w większości scen Celińska chodzić nie musiała.

Cała ekipa wie o jej kłopotach ze zdrowiem i dlatego wtedy gdy ona wchodzi na plan, wszyscy koncentrują się, by jak najszybciej i jak najlepiej, bez zbędnych dubli, wykonać daną scenę. Artystka z pewnością to docenia. Stanisława Celińska, choć kojarzona jest z wybitnymi filmami i teatrem najwyższej próby, w ciągu całej swej kariery nie unikała występów w dziełach popularnych. Była jedną z ulubionych aktorek nie tylko Andrzeja Wajdy, ale i Stanisława Barei. Perez wiele lat grała też w telenoweli Samo Życie. W zeszłym roku, właśnie przez problemy zdrowotne, musiała zrezygnować z udziału w filmie Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3. Chciała tam bardzo zagrać, ale stwierdziła, że nie może narażać ekipy na to, że nie udźwignie tej roli.

Zobacz: Rafał Maślak dostał dużą rolę w najpopularniejszym serialu TVP! Razem z nim do obsady dołączy ktoś jeszcze!

Zobacz: Rafał Maślak o rewolucji po narodzinach syna: “Było ciężko”

Zobacz: Aktorzy “Barw szczęścia” odwiedzili Jacka Rozenka w ośrodku rehabilitacyjnym. Ich uroczy prezent to dowód wielkiego wsparcia


×
×