×

Stefan Pawłowski nowym bohaterem „Przyjaciółek”. Igor zniszczy małżeństwo Zuzy i Janka?!

Przystojniak z O mnie się nie martw zagra w 14. sezonie serialu Przyjaciółki. Do tej pory jego rola owiana była tajemnicą, teraz już wszystko jasne!

O tym, że Stefan Pawłowski dołączy do obsady Przyjaciółek wiadomo było już od dawna. O wszystkim poinformowała Anita Sokołowska na swoim Instagramie. Przypuszczano więc, że nowy bohater będzie jej nowym kochankiem. A jaka jest prawda?

Dziś produkcja serialu Przyjaciółki potwierdziła udział Stefana Pawłowskiego w serialu. Przystojniak, którego do tej pory znaliście głównie z roli prawnika Marcina Kaszuby z O mnie się nie martw, teraz namiesza w życiu Markiewicz,. Wiadomo już, że będzie jej szwagrem!

Aktor wcieli się w rolę Igora – brata Janka (Marek Bukowski). Rozmarzony lekkoduch niespodziewanie zapuka do domu starszego brata, a to nie spodoba się Głowackiemu. Dlaczego panowie żyją w napiętych relacjach? Czy to się kiedyś zmieni? I czy Zuza namówi męża, żeby dał bratu szansę?

A może muzyk Igor oczaruje Zuzę, która zdradzi męża z jego młodszym krewniakiem? W serialu wydarzyć może się dosłownie wszystko! Oczywiście dokładne losy bohaterów wciąż są tajemnicą. Teraz musimy nacieszyć się zdjęciami z planu. A o tym, co wydarzy się na ekranie, przekonamy się dopiero we wrześniu na antenie Polsatu. Będziecie oglądać?

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

Może Cię zainteresować